Gulbis Cincinati pamet pēc zaudējuma pirmajā kārtā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 10 mēnešiem.

Pēc vienas spēles beidzās Ernesta Gulbja dalība Cincinati "Masters" turnīrā, kur viņš otrdien pirmajā kārtā ar 5-7, 3-6 zaudēja Krievijas tenisistam Mihailam Južnijam, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā setā Gulbis zaudēja savu servi pēdējā geimā, kas nodrošināja panākumam Južnijam. Otrajā setā jau pārliecinošāk izpaudās Južnija pārsvars, un viņš droši aizvadīja cīņu līdz uzvarai. Pasaules rangā 34.vietā ierindotajam Gulbim neizdevās nospēlēt tikpat veiksmīgi kā iepriekšējā nedēļā "Masters" turnīrā Monreālā.

Uzvara pār Južniju nodrošinātu Gulbim iespēju vēlreiz spēlēt ar britu Endiju Mareju. Pasaules ranga vicelīderis Marejs Cincinati ir izlikts ar otro numuru, tādēļ pirmā kārta viņam ir brīva. Gulbis Mareju pieveica Monreālas "Masters" turnīrā, kur nākamajā cīņā ceturtdaļfinālā zaudēja kanādietim Milošam Raoničam.

Pret pasaules rangā 25.vietā ierindoto Južniju Gulbis aizvadīja sesto cīņu, un abu tenisistu bilance izlīdzinājās, jo katram ir pa trim uzvarām.

Cincinati "Masters" turnīrs ar 3,08 miljonu dolāru balvu fondu ASV turpināsies līdz svētdienai. Gulbja guvums Cincinati bija 10 reitinga punktu un 10 830 dolāru naudas prēmija.