Stupeļa ekipāža uzvar Latvijas motokrosa čempionāta posmā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 9 mēnešiem.

Pasaules čempionāta līderi kantētājs Kapars Stupelis duetā ar pilotu Etjēnu Baksu nedēļas nogalē Viļakā uzvarēja blakusvāģu klasē Latvijas čempionāta motokrosā posmā, informēja rīkotāji. Stupelis Latvijas čempionātā startēja pirmoreiz kopš 2012.gada.

"Baltā brieža” trasē Stupelis un Bakss apliecināja, ka ne velti viņu ekipāža pašlaik ir pirmajā vietā pasaules čempionāta kopvērtējumā. Līderi bija ātrākie gan kvalifikācijā, gan abos sacīkšu braucienos un svētdien kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena.

MX1 klasē uzvaras laurus plūca igaunis Prīts Ratseps, tālākās pozīcijās trijniekā atstājot Dāvi Ivanovu un Matīsu Karro. Savukārt MX2 klasē ātrākais bija vēl viens Igaunijas motokrosists Indreks Megi, otro vietu ieguva Kārlis Sabulis, bet trešais finišēja Tomass Šileika.

Mājiniekiem uzvaras neizdevās gūt arī MX125 un MX85 klasēs, kur labākie Latvijas braucēji - attiecīgi Kristers Drevinskis un Ralfs Edgars Ozoliņš - bija otrie. Dāmu konkurencē nepārspēta palika Anna Stecjuka. Sestdien trasē devās bērnu, jauniešu un kvadru klases, lielāko sajūsmu izraisot mājinieka Laura Eizāna uzvarai Q200 klasē.

Nākamais Latvijas čempionāta posms būs superfināls, kas 6.septembrī risināsies Cēsīs. Paredzams, ka šajā posmā piedalīsies arī pasaules čempionātā startējošais Pauls Jonass.