Dienas ziņas

Līgo svētki kā pagasta salidojums

Dienas ziņas

Popē būs dziesminieku tikšanās

Bezceļu sacensības Rugājos

Medņu trasē sportisti cīnās par uzvaru un glābjas no karstuma

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 11 mēnešiem.

Šīs vasaras karstākā diena nebija šķērslis tam, lai vairāk nekā 80 sportisti kopā ar saviem līdzjutējiem dotos uz Rugājiem, kur Medņu trasē aizritēja bezceļu sacensību trofi reida apļu seriāla “CanAm Trophy Latvia 2016” 3. posma izcīņa. Par spīti svelmei braucēji guva lieliskas emocijas un izbaudīja dubļu un ūdens šļakstus.

Sacensību dalībnieks Juris no Lietuvas pastāstīja, ka ar motoru sportu nodarbojoties jau sen, tikai iepriekš braucis ar transportu, kam ir divi riteņi. Taču tas esot ļoti bīstami, tādēļ viņš pārgājis uz četriem riteņiem un brauc pa purvu. “Taisu sev SPA procedūru un atjaunoju savu ādu,” smejas sportists.

Savukārt sacensību dalībnieks Pēteris Jonāns no Preiļiem atklāja, ka trasē nemaz neesot tik karsti. “Ūdenī viss normāli, nav karsts,” piebilda sportists.

Pirmajā sacensību dienā viens otram blakus trasē stājās ap 60 kvadriciklu stūrmaņi, bet jau nākamajā dienā plecu pie pleca mežā pārvarēt dziļākos grāvjus dosies mazliet vairāk kā 20 ceļu karaļi – visurgājēju – džipu šoferi. Sportistu uzdevums ir pēc iespējas vairākas reizes izbraukt dubļu apli rīkotāju atvēlētajā laika posmā. Lai arī šķiet, ka sports, kas saistīts ar tehniku un sarežģītu šķēršļu trasi ir bīstams un traumatisks, negadījumi te notiek reti. Arī Rugājos tās ir tikai dažas mazas ķibeles.

Šoreiz gan galveno balvu – pilnīgi jaunu kvadriciklu - izlozēs starp visiem dalībniekiem, nevis automātiski piešķirs uzvarētājam. Nākamais, ceturtais bezceļu sacensību posms augustā arī notiks Rugājos, un sportisti ir gatavi uzlabot savu meistarību, kā arī sagatavot tehniku, lai šodienas rezultātus vēl varētu pārspēt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti