Baks/Stupelis Ķegumā uzvar PČ posmā motokrosā ekipāžām

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 9 mēnešiem.

Holandietis Etjēns Baks ar līdzbraucēju Kasparu Stupeli svētdien Ķegumā uzvarēja ekipāžu motokrosa pasaules čempionāta (PČ) desmitajā no 14 posmiem, liecina ''sidecarcross.com'' informācija.

Baks/Stupelis bija ātrākie abos braucienos, taču līderpozīcijas ar 446 punktiem saglabāja beļģis Bens Adriansens ar holandieti Benu van der Bogārtu, kuri bija otrie abos braucienos. Līderiem Baks/Stupelis zaudē 95 punktus.

Trešie posmā bija Jānis un Lauris Daideri, kuri abos braucienos finišēja trešajā vietā un pakāpās uz šo vietu arī kopvērtējumā ar 311 punktiem.

Neveiksmīgas sacensības Ķegumā bija beļģim Janam Hendriksam ar Kaparu Liepiņu, kuri pirmajā braucienā izstājās, bet otrajā ieguva 20. vietu, kā rezultātā posma vērtējumā 22. vieta un ceturtā vieta kopvērtējumā ar 291 punktu.

Sesto vietu Ķegumā ieguva Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks, kas braucienos ieņēma piekto un septīto vietu, kas summā deva sesto vietu posmā, un sestajā vietā šī ekipāža ir arī kopvērtējumā ar 261 punktu.

13. vietu posmā ieguva igaunis Tanels Rēsna ar latviešu līdzbraucēju Ilvaru Skultānu, 21. vietu ieņēma Modris Štelle/Artūrs Linters, bet 25. vietu - Mārtiņš un Kaspars Krievi.