Brāļu Lielbāržu motokrosa ekipāža pilnajā debijas sezonā apgūs daudz nezināmā

Latvijas jaunie blakusvāģu motokrosa braucēji brāļi Daniels un Bruno Lielbārži nedēļas nogalē sāks pirmo pilno sezonu pasaules čempionātā. Motosportistu tēvs Kaspars Lielbārdis sarunā ar Latvijas Radio atzina, ka sezona gan viņam, gan abiem braucējiem būs mācīšanās laiks.

Brāļi Lielbārži piedalījās pāris pasaules čempionāta posmos arī pērn, demonstrējot konkurētspējīgu ātrumu, taču nu viņus gaida pirmā pilnvērtīgā sezona visaugstākajā līmenī. Kaspars Lielbārdis rēķinās, ka ekipāžai būs jāapgūst līdz šim nezināmās trases Eiropā, kā arī jaunā tehnika. 

Kaspars Lielbārdis par dēlu ekipāžas gaidāmo debijas sezonu pasaules motokrosa čempionātā
00:00 / 00:24
Lejuplādēt

"Ir daudz nezināmo, dzinējs jauns, un nezināmas būs lielākā daļa trašu," teica Kaspars Lielbārdis. "Ir, protams, maziņš stresiņš, bet mēs nezinām, kā būs, mēs arī nezinām, kā vajag pareizi - neesam braukuši nekad. Protams, gribas rezultātus labākus, bet saprotam, ka [jāiet] solīti pa solītim. Nevar satrakoties."

Lielbāržu ekipāža katrās pasaules čempionāta sacīkstēs centīsies būt konkurētspējīga, bet par rezultātiem komandā ir vienošanās runāt pēc pirmajiem diviem posmiem.

Pasaules čempionāta sezona blakusvāģu klasē nedēļas nogalē startēs Spānijā. Čempionātā līdz oktobra sākumam paredzēti 14 posmi, bet neviens no tiem nenotiks Latvijā. Sezonas sestais posms 11. jūnijā risināsies Langē, Igaunijā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti