Rīgas «Dinamo» piedzīvo graujošu zaudējumu Novosibirskā

Rīgas “Dinamo” izbraukuma spēlē Novosibirskā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē svētdien ar 3:6 piekāpās Novosibirskas “Sibirj” vienībai, liecina organizatoru informācija.

Mājinieki vadībā izvirzījās jau 11. minūtē, kad vārtus guva Vladimirs Pešuhonovs. Otrā perioda vidū ar vārtu guvumu atzīmējās Danils Romancevs, pēc 26 sekundēm viņa kontā vēl viens vārtu guvums. Bija nepieciešama vēl mazliet vairāk kā minūte, kad jau ceturto reizi Timura Biljalova sargātajos vārtos nokļuva ripa – šoreiz vainīgs bija Ņikita Mihailovs. Taču ar to “Dinamo” neveiksmes nebeidzās – 53 sekundes līdz otrās trešdaļas beigām vairākumu izmantoja Jegors Dugins.

Noslēdzošā trešdaļa jau iesākās veiksmīgāk. 43. minūtē “Dinamo” labā beidzot pirmie vārti, kuru autors Kevins Klārks. Viņa rēķinā arī nākamais vārtu guvums, kas sekoja jau pēc trīsarpus minūtēm, bet 49. spēles minūtē vairākumu izmantoja Metjū Mejone. Taču pirms spēles beigu signāla “Sibirj” pamanījās gūt jau sestos vārtus.

Rīgas "Dinamo" šajā sezonā KHL čempionātā aizvadījusi 14 spēles, izcīnot sešas uzvaras. Šobrīd vienība ar 13 punktiem ir KHL Rietumu konferences astotajā vietā, savukārt "Sibirj" spējusi iekrāt vien četrus punktus un ir Austrumu konferences pēdējā vietā.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs jau otrdien, kad krustos nūjas ar Astanas “Baris” vienību.