Rīgas «Dinamo» papildlaikā piekāpjas Čeļabinskas «Traktor»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo”, kurai šobrīd jāiztiek bez uzbrukuma līdera, savainotā Linusa Videla, svētdien mājās spēlē ar 1:2 Čeļabinskas “Traktor”, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar Ģirta Ankipāna viedokli)

Spēles rezultātu jau pirmajā minūtē atklāja mājinieki, kad precīzs bija Brendons Makmilans. Otrās trešdaļas sestajā minūtē rezultāts tika izlīdzināts – Timura Biļalova sargātajos vārtos ielidoja pašu komandas biedru raidītā ripa, lai gan vārtu guvums tika ieskaitīts Raienam Stoa. Trešajā trešdaļā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās. Jau papildlaika pirmajā minūtē rīdziniekus ar garu degunu atstāja viesi, jo vārtus guva Jonass Enlunds.

"Pašatdeve bija ļoti augstā līmenī. Mēs to punktu nopelnījām, varējām nopelnīt divus," pēc spēles preses konferencē atzina "Dinamo" galvenais treneris Ģirts Ankipāns. VIņš gan uzsvēra, ka spēlē pieļautas kļūdas - lai gan otrā perioda sākumā pārsvars bijis rīdzinieku pusē, to nav izdevies noturēt.

Tāpat Ankipāns uzsvēra, ka spēlētājiem vairāk jācenšas, jāatraujas no pretiniekiem un jāiet uz vārtiem un jātiek pie iespējas spēlēt vairākumā.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs otrdien, kad uzņems Jekaterinburgas “Avtomobilist” vienību. Rīdzinieki ar 47 punktiem 48 spēlēs ir KHL Rietumu konferences kopvērtējuma devītajā vietā, savukārt "Traktor" Austrumu konferencē ar 47 punktiem 48 spēlēs ir astotajā pozīcijā.

Tikmēr latviešu hokeja uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dinamo” ar 3:1 svētdien uzvarēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, un pats Miks izpildīja divas rezultatīvas piespēles.

Bet Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak” vienība ar 1:3 piekāpās Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītajai Omskas “Avangard” vienībai. Daugaviņš šajā spēlē atzīmējās ar vienu vārtu guvumu.