Rīgas «Dinamo» Ņižņijnovgorodā nespēj tikt pie otrā panākuma pēc kārtas

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas „Dinamo” uzvaru sērija pārtrūka jau otrajā spēlē,  kad komanda viesos piekāpās Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas „Torpedo” ar 1:3 ,liecina organizatoru informācija.

Vienīgos vārtus „Dinamo” labā otrajā periodā guva Ņikita Jevpalovs.

Spēles pirmajā periodā neviena no komandām nespēja raidīt ripu vārtos. Otrās trešdaļas sestajā minūtē mājinieki atklāja rezultātu, bet trīs minūtes vēlāk, spēlējot skaitliskajā vairākumā, Jevpalovs rezultātu izlīdzināja. Trešdaļas izskaņā Pētera Skudras trenētā „Torpedo” atguva vadību. Iesākoties pēdējam periodam, mājinieki trešo reizi raidīja ripu Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos.

Rīgas „Dinamo” sestdien Bratislavā papildlaikā pārspēja „Slovan”, pārtraucot 14 zaudēto spēļu sēriju.

Nākamo spēli rīdzinieki viesos piektdien aizvadīs pret Čerepovecas „Severstaļ”.

„Dinamo” ar trim panākumiem 20 spēles ieņem pēdējo vietu KHL rietumu konferencē.