Neveiksmīgs vairākums liedz Rīgas «Dinamo» pacīnīties par trešo uzvaru pēc kārtas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 6 mēnešiem.

Rīgas "Dinamo" ceturtdien palika bez vārtu guvuma un ar 0:3 zaudēja Magņitogorskas "Metallurg" vienībai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, liecina KHL informācija. Mājinieki "Arēnā Rīga" cīnījās pašaizliedzīgi, taču neizmantoja nevienu pretinieku noraidījumu un palaida garām iespēju pirmo reizi sezonā gūt trīs uzvaras pēc kārtas.

"Dinamo" vārtos nevainojami darbojās Jānis Kalniņš, taču uzbrukums palika tukšā, liedzot cerības uz panākumu. Viesi visus vārtus guva pēdējā trešdaļā, turklāt rezultātu atklāja, spēlējot mazākumā, bet vēl divas reizes izmantoja skaitlisko vairākumu.

Rīdzinieku enerģija pirmajā trešdaļā ļāva uzturēt spriedzi pie "Metallurg" vārtiem, kuros Vasīlijs Košečkins tomēr palika nepārspēts. Pēc pārtraukuma vairāk darba bija arī Kalniņam mājinieku vārtos, tomēr fiziski aktīvā spēlē abām komandām pietrūka veiksmes, lai kādu uzbrukumu noslēgtu ar precīzu metienu.

Mājiniekus iegāza spēle skaitliskajā vairākumā, gan negūstot vārtus, gan ielaižot ripu savā cietoksnī. Pēdējās trešdaļas piektajā minūtē "Metallurg" atklāja rezultātu, spēlējot mazākumā, kad ripu pārtvēra Oskars Osala un izrāvienā vienatnē pret Kalniņu raidīja ripu vārtu kreisajā stūrī.

Sešus viesu noraidījumus "Dinamo" neizmantoja, turpretim viesi savu otro iespēju skaitliskā pārsvara izspēlē garām nepalaida. Ripas lidojumu izmainīja Jevgēņijs Timkins, un četrarpus minūtes pirms spēles beigām "Metallurg" panāca 2:0 pārsvaru. Vēlreiz vairākumā rezultatīvs bija Jans Kovāržs, pārspējot Kalniņu mača priekšpēdējā minūtē.

Sezonā 31 spēlē Rīgas "Dinamo" ir septiņas uzvaras un 20 punkti, kas komandu arvien notur pēdējā vietā Rietumu konferencē un līgas kopvērtējumā, kur tuvākie konkurenti ir septiņu punktu attālumā.

Mājas spēļu sērijas turpinājumā Rīgas "Dinamo" svētdien tiksies ar Jekaterinburgas "Avtomobilist", kad laukumā, iespējams, dosies arī nule kā līgumu noslēgušais uzbrucējs Lauris Dārziņš.