Helsinku «Jokerit» sagrauj Rīgas «Dinamo»

Svētdien Valērija Kuļibabas trenēta Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēlē piedzīvoja smagu zaudējumu, ar 0:8 piekāpjoties Helsinku “Jokerit” hokejistiem, liecina organizatoru informācija.

Jau trešajā minūtē rezultātu atklāja Veli – Mati Savinainens, bet septītajā minūtē Džordans Šrēders panāca jau divu vārtu starpību. Pirms pirmās trešdaļas noslēguma vārtus guva arī Dāvids Sklenička, un Helsinku vienība pārtraukumā devās ar komfortablu 3:0 rezultātu.

Otrajā trešdaļā Somijas vienības hokejisti turpināja savu uzvaras gājienu – gūstot četrus vārtus. To autori Tomijs Kiveste, Kalle Kossila, bet divi vārtu guvumi vēl Šrēdera rēķinā. Pēc sptīto vārtu zaudēujuma "Dinamo" vārtsargs Juhans Mattsons tika nomainīts pret Ēriku Vītolu.

Trešajā trešdaļā rīdzinieki zaudēja tikai vienus vārtus - ar ceturto vārtu guvumu šajā spēlē izcēlās Šrēders, panakot Helsinku vienības laba 8:0.

Ar 20 punktiem, kas gūti 22 spēlēs, “Dinamo” saglabā desmito pozīciju KHL Rietumu konferencē. Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs 27. oktobrī, kad uzņems Sanktpēterburgas SKA vienību.