Bļugeram rezultatīva piespēlē uzvarētā NHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 2 mēnešiem.

Latviešu hokejists Teodors Bļugers svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Pitsburgas "Penguins" ar 5:1 pieveikt Ņujorkas "Rangers". Bļugeram tā bija devītā rezultatīvā piespēle šosezon, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā, trešā perioda izskaņā rezultātam kļūstot 5:1. Sākotnēji vārtu guvums tiesnešos radīja bažas, tomēr beigās viņi sprieda, ka ripa vārtus līniju šķērsojusi likumīgi.

"Penguins" gūst vārtus pēc Bļugera piespēles

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kopumā Bļugers spēlēja 17 minūtes (17:09), no kurām 50 sekundes mazākumā. Viņš atdeva vienu rezultatīvu piespēli, veica vienu metienu, izpildīja četrus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- koeficientu +1. Bļugers arī uzvarēja 60% iemetienu.

Pitsburgas komandai šī bija otrā uzvara divu dienu laikā.

Spēles spilgtākās epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Pingvīni" ar 29 punktiem 24 spēlēs pašlaik ieņem ceturto vietu NHL Austrumu divīzijā. Lai kvalificētos izslēgšanas spēlēm, reugulārā sezona jānoslēdz savas divīzijas labāko četru vienību vidū.

Pitsburgas klubs ar "Rangers" atkārtoti spēlēs otrdien.