RFS futbolisti ar trīs vārtu guvumu izglābjas Daugavpilī, turpina uzvaru sēriju

Latvijas futbola virslīgas līderi RFS trešdien viesos ar 3:2 uzvarēja BFC "Daugavpils" un uzvaru sēriju pagarināja līdz sešiem panākumiem pēc kārtas, lai gan pirmo puslaiku noslēdza ar divu vārtu deficītu, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts ar "Valmiera" FC uzvaru Liepājā)
Vēl līdz pirmā puslaika vidum mājinieki nodrošināja divu vārtu pārsvaru - Valerijs Afanasjevs 8.minūtē izvirzīja daugavpiliešus vadībā, bet Namdi Ofors 12 minūtes vēlāk panāca 2:0. RFS revanšējās pēc pārtraukuma ar Emersona (54.) vārtu guvumu, turpretim Tomislavs Šaričs (66.) panāca izlīdzinājumu, bet uzvaru ar sitienu no tālas distances nodrošināja Roberts Savaļnieks (81.).

Ieskats "Riga" FC - FK "Metta" spēlē

Turnīra vicelīderi "Riga" FC mājās ar 2:0 pārspēja FK "Metta" futbolistus. Uzvaras vārtus pirmā puslaika beigās guva Elvis Stuglis, savukārt mača izskaņā Oļegs Laizāns divkāršoja laukuma saimnieku pārsvaru.

Daudz asāk maču iesāka "Riga" FC, kam leģionāri radīja vairākas vārtu gūšanas iespējas, labākajā no tām bija ukrainis Vjačeslavs Šarpars, bet "Mettu" glāba vārtsargs Helmuts Saulītis. Mettiešu uzbrukuma cerības balstījās uz vienu no līgas rezultatīvākajiem spēlētājiem Raimondu Krolli, taču viņš trešdien nespēja trāpīt vārtu rāmī.

Savukārt "Riga" FC pirmā puslaika beigu spiediens rezultējās gūtos vārtos - pēc stūra sitiena precīzs bija Stuglis. Uzreiz pēc pārtraukuma mettietis Rendijs Šibass bija ļoti tuvu, lai raidītu bumbu savos vārtos, bet viņam tomēr paveicās. Pēc brīža atkal viesus glāba vārtsargs Saulītis - pēc skaista reida "Riga" varēja izcelties ukrainis Romans Debelko. Mača izskaņā "Metta" metās pēc neizšķirta un iekrita pretuzbrukumā, ko pēc skaistas izspēles vārtu guvumā pārvērta par Maestro iesauktais Laizāns.

“Riga" FC aizsargs Elvis Stuglis pēc uzvaras intervijā Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka laukuma saimniekiem vajadzēja pirmajā puslaikā realizēt savas iespējas, lai padarītu spēles ritējumu komandai vienkāršāku.

Dienas pēdējā spēlē "Valmiera" FC viesos ar 1:0 pārspēja FK "Liepāja" futbolistus. Uzvaras vārtus 36.minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes guva Toluvalase Arokodare.

Pandēmijas aizkavētā virslīgas sezona sākās tikai 15. jūnijā. Turnīrā 10 komandām paredzēts aizvadīt trīs apļus.