FK «Ventspils» un FK «Jelgava» atšķirīgas sekmes pret debitantiem virslīgas startā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 3 mēnešiem.

Titula pretendente FK "Ventspils" sestdien pirmajā spēlē virslīgas sezonā mājās nospēlēja neizšķirti 1:1 ar debitanti "Riga" FC, savukārt augstus mērķus izvirzījusī FK "Jelgava" ar 4:0 Olainē pieveica Rīgas Futbola skolu, kam tas bija pirmais pārbaudījums Latvijas futbola augstākajā sabiedrībā, liecina rīkotāju informācija.

Ventspilī laukuma saimnieki otrā puslaika sākumā nonāca iedzinējos, kad 47.minūtē rezultātu atklāja Josuke Saito. Taču pie vārtu guvuma tika arī mājinieki, un 10 minūtes vēlāk izlīdzinājumu panāca Eduards Tīdenbergs.

Savukārt FK "Jelgava" jau 4.minūtē vadībā izvirzīja Igors Savčenkovs, bet pārējie trīs vārti tika gūti otrajā puslaikā, kad trāpīgi bija Artis Lazdiņš, Kirilo Siličs un Kevins Kaubers.

Virslīgā šosezon startē astoņas komandas, kuru vidū ir divas debitantes "Riga" FC un Rīgas Futbola skola (RFS). Jau vēstīts, ka sezonas atklāšanas spēlē Jūrmalas "Spartaks" piektdien viesos uzvarēja čempionvienību FK "Liepāja".

Pirmās kārta izspēle noslēgsies svētdien Rīgā ar "Metta"/LU un BFC "Daugavpils" cīņu. Sezonā līdz novembra vidum komandas aizvadīs četru apļu turnīru.