Latvijas modernās pieccīņas meistars Švecovs iegūst 22.vietu Pasaules kausa posmā

Latvijas modernās pieccīņas sportists Pāvels Švecovs sestdien Ungārijā izcīnīja 22.vietu Pasaules kausa trešajā posmā.

Vispirms paukošanā Švecovs uzvarēja 20 no 35 dueļiem, kas viņam deva 220 punktus un 11.pozīciju, bet peldēšanā Latvijas sportists bija septītais, tikdams pie 305 punktiem.

Turpinājumā jāšanā Švecovs ar 293 punktiem sasniedza 17. labāko rezultātu, kas pirms pēdējās disciplīnas - skriešanas un šaušanas - deva kopvērtējumā augsto astoto pozīciju. Latvijas piecīņnieks no līdera atpalika 17 sekundes, bet pirmais trijnieks bija 11 sekunžu attālumā.

Tiesa, skriešanā un šaušanā viņam neizdevās uzlabot savu rezultātu, posmā finišējot ar 1414 punktiem un 22.vietu 36 finālistu konkurencē.

Uzvaru posmā ar 1492 punktiem svinēja vācietis Kristiāns Zillekens, trīs sekundes finišā viņam zaudēja francūzis Valantēns Pradess, bet trešais ar 1483 punktiem bija ēģiptietis Ahmeds Elgendi.