Iecavā atklāts jaunais stadions

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Trešdien atklāts jaunais  Iecavas novada  stadions. Atklāšanas ceremonijā skatītājus priecēja  vidusskolas deju kolektīvu priekšnesumi un Vecumnieku novada Skaistkalnes pūtēju orķestris. Vienlaikus notika Iecavas novada sporta skolas «Dartija» sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā, sporta kompleksu «Iecavas stadions» iemēģināja ne tikai  tuvāko reģionu sportotāji, bet arī viesi no Lietuvas un Krievijas.

Rūdolfs Tonigs ir 18 gadus vecais sprinteris, viņš bija viens no tiem, kam stadiona atklāšanas ceremonijā uzticēja uzvilkt Iecavas novada karogu.

Rūdolfs Tonigs
00:00 / 00:18
Lejuplādēt

„Tas ir brīnišķīgi, tik ilgi gaidīta lieta. Bet [par karoga nešanu] uzticība liela, jā. Un ir patīkami startēt beidzot mājās – to izjust, ka tev apkārt visi zināmi cilvēki un tevi atbalsta,” priecājas Rūdolfs.

Dainis Upelnieks
00:00 / 00:40
Lejuplādēt

„Ir patīkamas emocijas tagad, acis mirdz, - bet kad atceros to futbola pļavu, kas te bija, kad mācījos vidusskolā… Man aug divas meitiņas, kas  mācīsies te, varēs izmantot stadionu treniņiem un sportošanai. Bāze te noteikti bija vajadzīga, lai parādītos kāds sportists, kas kaut ko var parādīt plašākā mērogā,” par stadionu priecājas Iecavas novada labākais sportists Dainis Upelnieks, stenda šāvējs, Latvijas čempions un olimpiskā cerība  startam Riodežaneiro spēlēs.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti