Šāvējs Strautmanis nodrošina sudraba godalgu Pasaules kausa sacensībās

Latvijas šāvējs Lauris Strautmanis piektdien Granadā Pasaules kausa posmā sasniedza finālu un izcīnīja sudraba godalgu vingrinājumā ar pneimatisko pistoli desmit metru distancē.

Kvalifikācijas sacensībās Strautmanis iekrāja 584 punktus, kas bija ceturtais labākais rezultāts un ļāva iekļūt finālā, kurā sacentīsies kvalifikācijas astoņu labāko rezultātu īpašnieki.

Vēl kvalifikācijā Emīls Vasermanis tika pie 580 punktiem, kas deva 14. vietu 58 sportistu konkurencē.

Savukārt finālā Strautmanis sakrāja 242,4 punktus, kamēr pirmo vietu ar 244,2 punktiem izcīnīja Slovākijas šāvējs Jurajs Tužinskis, bet pie bronzas ar kopā iekrātiem 220,6 punktiem tika Turcijas pārstāvis Bugra Selimzade.

Sieviešu konkurencē vingrinājumā ar pneimatisko pistoli desmit metru distancē Agate Rašmane kvalifikācijā iekrāja 564 punktus un ierindojās 40.pozīcijā, neiekļūstot finālā.

Pasaules kausa posms Granadā norisināsies līdz 18. februārim.