Jaunajiem cīņas sportistiem Rīgā atklātais internāts uzlabos karjeras iespējas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 7 mēnešiem.

Rīgā ceturtdien oficiāli atklāts Visvalža Freidenfelda brīvās cīņas sporta internāts, kur uzņems 9. klasi beigušus skolēnus, tomēr izņēmuma kārtā mājvieta un treniņu iespējas tiks nodrošināta arī mazliet jaunākiem sportistiem.

Brīvās cīņas sporta treneris Visvaldis Freidenfelds intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka bez internātiem sasniegt augstus rezultātus viņa pārraudzītajā sporta veidā nav iespējams. Ja jaunajam sportistam ar veselību viss ir kārtībā, internāts noteikti kļūs par augstas meistarības kalvi, uzsvēra treneris.

Internāts ir trīsstāvu ēka – pirmajos divos stāvos ierīkotas dzīvojamās telpas 24 bērniem, bet trešajā stāvā atrodas cīņu laukums. Pašlaik internātā dzīvo 12 bērni no dažādiem Latvijas reģioniem, arī cēsinieki brāļi Ralfs un Rainers Lūkini.

Ralfs Lūkins sarunā Latvijas Televīzijā atzina, ka Cēsīs viņam nebija pietiekami līdzvērtīgu treniņu partneru, turpretim internātā viss ir uz vietas un nodrošināti labāki apstākļi. 

Treniņus sporta internātā bērni apvieno ar aktīvu darbību Jaunsargu organizācijā, nodrošinot iespēju vēlāk turpināt studijas Aizsardzības akadēmijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti