Biatlons

Pasaules kausa izcīņa biatlonā. Stafete sievietēm. Tiešraide

Biatlons

Pasaules kauss biatlonā. 20 km vīriešiem. Andrejs finiša taisnē

Pasaules kauss biatlonā. 15 km sievietēm

Ar Vitoci uzvaru noslēdzas Pasaules kausa biatlonā 15 km individuālās sacensības dāmām

Zviedrijā turpinās Pasaules kausa posms biatlonā. Svētdien 15 kilometru individuālā distancēm sievietēm divām no trim Latvijas biatlonistēm izdevās uzlabot savus līdzšinējos rezultātus.

Par uzvarētāju tika kronēta itāliešu biatloniste Liza Vitoci, kura šautuvē pieļāva vienu kļūdu, un finišu viņa sasniedza 44 minūtēs un 3,9 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Vācijas sportiste nekļūdīgi šāvusī Franciska Preisa, kura par 0,1 sekundi bija lēnāka, nekā uzvarētāja. Bet trijnieku noslēdza arī vāciete Vanesa Foigta, kura ugunslīnijās bija precīza.

Sandra Buliņa startā devās ar 68. kārtas numuru. Pirmajā ugunslīnijā Sandra šāva bez kļūdām, bet otrajā pieļautas trīs kļūdas, kas maksāja trīs soda minūtes. Trešajā šautuvē latviešu biatlonistei viena kļūda, un viena kļūda arī pēdējā ugunslīnijā. Sacensības viņa noslēdza 90. vietā, no uzvarētājas atpaliekot 9 minūtes un 37,6 sekundes.

Sanita Buliņa startēja kā 78. Pirmajā šautuvē viņa pieļāva divas kļūdas, nopelnot divas soda minūtes. Otrajā ugunslīnijā viņa bija nekļūdīga, bet trešajā šautuvē viena kļūda, un viena arī pēdējā šautuvē. Tas ļāva viņai šajā distancē uzstādīt karjerā labāko rezultātu - 57. vietu. No Vitoci viņa atpalika 5 minūtes un 26,5 sekundes.

Annija Keita Sabule ierodas pēdējā ugunslīnijā

Annija Keita Sabule startā bija 96. Pirmā ugunslīnija viņai bez kļūdām, un arī otrajā viņa bija nekļūdīga, un arī trešajā visi mērķi tika aizvērti. Diemžēl pēdējā šautuvē viņa nopelnīja divas minūtes - divi mērķi netika aizvērti. Arī Annijai labākais rezultāts karjerā - izcīnīta 76. vieta. No uzvarētājas viņu šķīra 7 minūtes un 19,4 sekundes.

Annija Sabule finiša taisnē

Vēlāk svētdien 20 kilometru individuālā distance vīriešiem, kurā arī tiks pārstāvēta Latvija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti