Piecas kļūdas šautuvē liedz Bendikai cerības uz augstu vietu iedzīšanas sacensībās. Spilgtākie brīži

ASV, Soldžerholovā, svētdien turpinājās Pasaules kausa posms biatlonā, kur iedzīšanas sacensībās uzvarētājas laurus plūca francūziete Lū Žanmono, bet Baiba Bendika finišēja 36. vietā. 

Par uzvarētāju kļuva Francijas biatliste Lū Žanmono, kura šautuvē pieļāva vienu kļūdu, un finišu sasniedza pēc 26 minūtēm 51,7 sekundēm. Otrās vietas ieguvēja itāliete Lisa Vitoci no uzvarētājas apalika 0,4 sekundes, bet trešās vietas ieguvēja Žilija Simona no savas tautietes atpalika minūti un vienu sekundi.

Līderes finiša taisnē

Starp 60 dalībniecēm šajās sacensībās startēja arī Latvijas biatloniste Bendika, dodoties trasē ar 23. numuru. Šajā pozīcijā viņa ieradās arī pirmajā ugunslīnijā, kurā pieļāva vienu kļūdu. Par spīti tam, trasē Latvijas biatloniste atgriezās 22. pozīcijā.

Baiba Bendika startā

Otrajā ugunslīnijā viņai atkal kļūda, kas atmeta atpakaļ uz 26. pozīciju. Trešajā šautuvē divas kļūdas lika atkāpties uz 33. vietu. Pēdējā šautuvē viena kļūda. Un trasē Baiba atgriezās 35. pozīcijā. Finišu viņa sasniedza četras minūtes un 2,9 sekundes atpaliekot no uzvarētājas, kas deva 36. vietu.

Baiba Bendika finiša taisnē

Bendika sprinta sacensības, kas tika aizvadītas piektdien, izcīnīja 23. vietu.

Pasaules kausa posms Soldžerholovā noslēdzas svētdien ar iedzīšanas sacensībām kungiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti