SK «Cēsis» un «TTT Rīga» tiksies Latvijas-Igaunijas sieviešu čempionāta fnālā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem un 2 mēnešiem.

Uzvaras pusfinālos sestdien guvušās SK "Cēsis" un "TTT Rīga" tiksies izšķirošajā spēlē par Latvijas-Igaunijas sieviešu basketbola čempionāta uzvarētāju lauriem, liecina organizatoru informācija. Regulārās sezonas spēcīgākais klubs SK "Cēsis" ar 94:78 pārspēja "RTU/Merks" basketbolistes, bet "TTT Rīga" ar 74:68 uzvarēja Tallinas "Eclex" basketbolistes. Fināls un spēle par 3.vietu Cēsīs notiks svētdien.

Bez zaudējumiem kopš sezonas sākuma spēlējošā SK "Cēsis" savu pārākumu apstiprināja arī cīņā pret regulārās sezonas ceturto spēcīgāko komandu "RTU/Merks", lai gan pirmais puslaiks pagāja spēkos līdzīgā cīņā. Uzvarētājām Anda Eibele guva 27 punktus, bet Keiša Hemptone iekrāja 23 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.

Savukārt "TTT Rīga" spēlē pret vienīgo Igaunijas klubu finālčetriniekā Tallinas "Eclex" pirmās ceturtdaļas beigās nostiprinājās vadībā un noturēja pārsvaru arī spēles beigās. "TTT Rīgai" rezultatīvākā ar 18 punktiem bija Dita Rozenberga, savukārt Ilze Jākobsone guva 15 punktus. Tallinas komandā 27 punktus iekrāja Mirjama Nikolai.

Pēc Latvijas-Igaunijas sieviešu čempionāta noslēguma paredzētas arī abu valstu nacionālo čempionātu finālspēles. Latvijas sieviešu basketbola līgas pusfināla sērijā līdz divām uzvarām tiksies SK "Cēsis" un "Liepājas papīrs", savukārt "TTT Rīga" spēlēs pret "RTU/Merks". Finālsērija sāksies 18. aprīlī un risināsies līdz trim uzvarām. Sērija par 3.vietu līdz divām uzvarām startēs 20. aprīlī.