Porziņģa pārstāvētā «Mavericks» uzvar Losandželosā , Bertāna «Wizards» turpat zaudē

Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns svētdien spēlēja Losandželosā, kur latviešu klubiem bija atšķirīgi panākumi. Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 114:100 uzveica līgas līderus "Lakers", turpretim vēlāk turpat "Staples Center" arēnā neveiksmi cieta Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards", kas cieta neveiksmi 125:150 pret "Clippers", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Individuāli rezultatīvāka diena gan bija Bertānam, kurš iemeta sešus trīspunktniekus un guva 20 punktus.

Porziņģis spēli sāka starta pieciniekā un 28 minūtēs (27:49) guva 15 punktus, kā arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, un pārtvēra vienu bumbu, palīdzot pārtraukt "Lakers" 10 uzvaru sēriju. Kristaps trāpīja trīs no astoņiem trīspunktu metieniem, divus no trim divpunktu metieniem un iemeta divus no četriem soda metieniem.

Kristaps Porziņģis spēlē pret "Lakers"

"Mavericks" līderis Luka Dončičs iekrāja 27 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un veica 10 rezultatīvas piespēles. "Lakers" ar 27 punktiem izcēlās pret Porziņģi spēlējušais Entonijs Deiviss, kurš savāca arī 10 atlēkušās bumbas, bet Lebrons Džeimss nodrošināja 25 punktus.

Riks Kārlails par Dalasas "Mavericks" spēli
00:00 / 00:36
Lejuplādēt

Dalasas kluba treneris Riks Kārlails pēc uzvaras uzsvēra, ka komandai bija veiksmīga diena, taču jau jāgatavojas nākamajai spēlei otrdien pret spēcīgo Ņūorleānas "Pelicans".

Tikmēr Bertāns laukumā devās uz maiņu un spēlēja 29 minūtes (28:56), kurās arī izcīnīja četras atlēkušās bumbas, pārtvēra divas bumbas, vienreiz rezultatīvi piespēlēja un bloķēja vienu metienu. Dāvis trāpīja sešus no deviņiem trīspunktu metieniem un savu vienīgo divpunktnieku.