«PeR» Malmē: «Here We Go» nav nekāds guļamgabals

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Vakar Malmē pirmo mēģinājumu dienu aizvadīja Latvijas pārstāve Eirovīzijas dziesmu festivāla finālā grupa „PeR”, sociālajā tīmeklī „Facebook.com” raksta grupas „PeR” menedžere Daiga Eilande, norādot, ka mēģinājums apliecinājis - dziesma "Here We Go" nav nekāds guļamgabals.

„„PeR” bija ielikti mēģināt paši pirmie. Cēlāmies ap 7:00, mums visiem tas bija ļoti agri. Jau 8:45 PeR bija gatavi darbam, monitoru mēģinājumam, tad sekoja skatuve – gaismas un kameras. „PeR” horeogrāfe Adrienne palīdzēja izstaigāt skatuvi, salika visiem sākuma pozīcijas, izvietojām statīvus un aiziet!” stāsta menedžere, norādot, ka dziesma „Here We Go” nav nekāds guļamgabals, jo pamodinājis visus skaņas un gaismas operatorus.

„Ar savu gabalu pamodinājām visus operatorus, gaismu večus, jo „Here We Go” nav guļamgabals,” raksta Daiga Eilande. „Saņēmām pirmos aplausus, labas sajūtas. Zviedrijas ESC TV Ralfu nosauca par jauno Džeksonu. Tērpi mums ir vislabākie!”

Pēc mēģinājuma sekoja tikšanās ar ESC režisoru, kurš uzklausīja mūsu korekcijas nofilmētajam mēģinājuma materiālam.

„Jāsaka, ka zviedros ir kaut kas no igauņiem, lēnīgums,” atzīst Eilande. „Lūdzām, lai prožektori kustētos numura laikā atbilstoši dziesmas ritmam, dinamiskāk, enerģiskāk, savādāk gaismu šovs uz 98 procentiem atbilst kādam šlāgerim. Bet cepuri nost, dubstep vieta tika jau laicīgi pārtaisīta. Cerams, ka arī pantiņš un piedziedājums tiks sakārtots atbilstoši gabala prasībām.”

Grupas menedžere izsaka cerību, ka 16.maijā, kad kā pirmie uzstāsies mūsu gruypa, viss būs kārtībā arī ar bekvokālistiem, jo skaļuma līmenis tiem pietrūcis.

„Visa pārējā dienas daļa pagāja intervijās ar presi, to bija dikti daudz. „PeR” saņēma pat dāvanu, kura tika atvesta no Havaju salām. Konfektes,” raksta Eilande, atklājot, ka Ralfs un Edmundsar ar dažādiem medijiem runājuši divas stundas no vietas. „Pat nezināju, ka viņi ir tik izturīgi. Puikas ir malači, intervijās jokoja, bītoja, runāja par sportu, mūziku un lika pat dziedāt arī mediju pārstāvjiem. Pēc dienas intervijām sekoja vakara intervijas jau privātā kārtā viesnīcā. Diena bija ļoti gara, bet saturīga, izdarījām visu, ko gribējām.”

Dienas noslēgums Malmē bijis atbilstošs – sauna, trenažieru zāle un beļģu delegācijas apmeklējums.

„Paši uzprasījās,” vēstuli noslēdz Daiga Eilande.

"PeR" devās uz Zviedriju agri no rīta otrdien, 7.maijā. Mūsu pārstāvji šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursā ir pārliecināti, ka viņiem izdosies pielikt punktu Latvijas neveiksmēm Eirovīzijā un ar dziesmu "Here We Go" šogad beidzot tikt lielajā finālā.

Kā ziņots, Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa fināls šogad notiks Zviedrijas pilsētā Malmē. Pusfināli paredzēti 14. un 16. maijā, bet fināls – 18. maijā. Latvija startēs otrajā pusfinālā 16. maijā. Latvijas pārstāvji, grupa „PeR” uzstāsies otrajā pusfinālā ar pirmo kārtas numuru.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti