«PeR»: Cerams, ka nevienu neesam pievīluši

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

„Cerams, ka nevienu neesam pievīluši. Cerams, ka mūsējie priecājās vismaz par to, kāds bija priekšnesums,” pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa otrā pusfināla rezultātu paziņošanas, kad kļuva skaidrs, ka Latvijas pārstāvji nav iekļuvuši konkursa finālā, atzina „PeR” dalībnieks Ralfs Eilands.

„Ja godīgi, nav man ko melot. Ļoti, ļoti nepatīkama sajūta,” sarūgtinājumu pauda mūziķis. „Neapmierinātības sajūta, ka es te atbraucu un ne līdz galam kaut ko izdarīju. Cerams, ka nevienu neesam pievīluši. Cerams, ka mūsējie priecājās vismaz par to, kāds bija priekšnesums.”

Tāpat Eilands aicināja nevainot pusfinālu, kurš it kā bijis „politisks vai nepolitisks”. Savukārt Edmunds Rasmanis pateicās visiem, kas turēja par "PeR” īkšķus – gan draugiem, gan nedraugiem.

Milzīgs paldies visiem, kas turēja par mums īkšķus! Tādu tiešām bija daudz – gan mūsu draugi, gan mūsu nedraugi,” atzina Rasmanis.

Lai arī grupa „PeR" sevi parādīja visai spilgti, diezgan labi varēja prognozēt, ka tai ir mazas izredzes kļūt par finālistiem - tā jauno mūziķu sniegumu vērtē mūzikas žurnālists Jegors Jerohomovičs: „Man negribētos kritizēt, manuprāt, puiši izdarīja, ko varēja (..). Viņi ir ļoti jauni, uzstājās diezgan spilgti – bija spridzīgi, jautri, koši, taču, acīmredzot, Eiropas skatītājus un žūriju tas nav uzrunājis.”

Par spīti neveiksmei Ralfs Eilands sola arī nākamgad piedalīties konkursā, taču ne vairs kā izpildītājs, bet gan kā dziesmas autors.

Kā ziņots, Eirovīzijas dziesmu konkursa finālam kvalificējās 20 valstis - Ungārija, Azerbaidžāna, Gruzija, Rumānija, Norvēģija, Islande, Armēnija, Somija, Malta, Grieķija, Moldova, Īrija, Baltkrievija, Dānija, Krievija, Beļģija, Ukraina, Nīderlande un kaimiņvalstis Lietuva un Igaunija. Finālā tām piebiedrosies „lielā piecinieka” valstu – Francijas, Lielbritānijas, Vācijas, Spānijas un Itālijas pārstāvji, kā arī konkursa rīkotājvalsts Zviedrija.

Latvijas iedzīvotāji varēs balsot konkursa finālā, kas notiks sestdien, 18. maijā, plkst. 22.00 Malmē un būs skatāms tiešraidē kanālā LTV1 un LTV (www.ltv.lv) mājas lapā internetā; skatīšanās ierobežota Latvijas teritorijā. Balsot 18. maijā varēs gan ar telefona zvanu, gan īsziņu starpniecību..

Tālruņa numurs: 905025XX. SMS jāsūta uz 159 ar kodu EURXX (pēdējie divi cipari ir uzstāšanās kārtas numurs). Maksa par zvanu/SMS 0,30 LVL ar PVN. Par balsošanas noteikumiem skatītāji tiks informēti arī tiešraides laikā

Šogad konkursa finālu komentēs Valters Frīdenbergs un Kārlis Būmeisters, bet Latvijas balsojuma rezultātus paziņos Anmary.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti