Malmē notiek Eirovīzijas fināls

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Malmē norisinās Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa fināls, kurā Latvijas pārstāvji diemžēl nepiedalās.

Kā ziņots, Eirovīzijas dziesmu konkursa finālam kvalificējās 20 valstis - Ungārija, Azerbaidžāna, Gruzija, Rumānija, Norvēģija, Islande, Armēnija, Somija, Malta, Grieķija, Moldova, Īrija, Baltkrievija, Dānija, Krievija, Beļģija, Ukraina, Nīderlande un kaimiņvalstis Lietuva un Igaunija. Finālā tām piebiedrosies „lielā piecinieka” valstu – Francijas, Lielbritānijas, Vācijas, Spānijas un Itālijas pārstāvji, kā arī konkursa rīkotājvalsts Zviedrija.

Latvijas iedzīvotāji varēs balsot konkursa finālā, kas notiks sestdien, 18. maijā, plkst. 22.00 Malmē un būs skatāms tiešraidē kanālā LTV1 un LTV (www.ltv.lv) mājas lapā internetā; skatīšanās ierobežota Latvijas teritorijā. Balsot 18. maijā varēs gan ar telefona zvanu, gan īsziņu starpniecību..

Tālruņa numurs: 905025XX. SMS jāsūta uz 159 ar kodu EURXX (pēdējie divi cipari ir uzstāšanās kārtas numurs). Maksa par zvanu/SMS 0,30 LVL ar PVN. Par balsošanas noteikumiem skatītāji tiks informēti arī tiešraides laikā

Šogad konkursa finālu komentēs Valters Frīdenbergs un Kārlis Būmeisters, bet Latvijas balsojuma rezultātus paziņos Anmary.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti