Īpašās pārraides

Bez Tevis nav uzvaras! Pasākums Ukrainas atbalstam. Tiešraide no Brīvības laukuma

Īpašās pārraides

Luksemburgas lielhercoga oficiālā vizīte. Sagaidīšanas ceremonija Rīgas pilī

Ukrainas brīvībai. Koncerts pie Rīgas Kongresu nama

VIDEO: Koncerts pie Rīgas Kongresu nama «Ukrainas brīvībai»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 3 mēnešiem.

Sestdien, 25. februārī, jau otro gadu pēc kārtas Latvijas mūziķi vienosies labdarības koncertā "Ukrainas brīvībai!". Tas notiks no pulksten 12.00 līdz 17.00 laukumā pie Rīgas Kongresu nama. "Koncerts ir brīvprātīgs kultūras nozares atbalsts Ukrainai, kas piedzīvo plaša mēroga Krievijas militāro agresiju. Mūzika ir instruments, ar kura palīdzību varam sniegt atbalstu Ukrainai un Ukrainas iedzīvotājiem un izteikt protestu pret Krievijas uzsākto karu," norādīja koncerta rīkotāji.

Koncerta "Ukrainas brīvībai!" pirmajā daļā skanēs Rīgas koru un orķestra "Rīga" priekšnesumi, savukārt koncerta otrajā daļā uzstāsies Latvijas mūziķi. Pasākums notiks, pateicoties mūziķa Ralfa Eilanda iniciatīvai un Rīgas domes atbalstam. Koncertu filmēs un pārraidīs LTV1 un LSM.lv.

Koncerta laikā ar labdarības organizācijas ziedot.lv starpniecību varēs ziedot projektam "Gaismu Ukrainai!". Saziedotos līdzekļus izmantos energoefektīvu ierīču iegādei, kas nodrošinās Ukrainas civiliedzīvotājiem gaismas avotus. Ziedot šim mērķim var jau šobrīd, taču koncerta laikā varēs ziedot, zvanot uz tālr. 90006086 (1,42 eiro). Papildu informācija par labdarības projektu mājaslapā. Ukrainas atbalstam būs iespējams ziedot arī ar biedrības "Tavi draugi" un "BORŠČS – Garšīgi pie ukrainietēm" starpniecību.

24. un 25. februārī no pulksten 11.00 līdz 21.00 laukumā pie Rīgas Kongresu nama notiks biedrības "Ukrainas un Latvijas draudzība" organizētā ierakumu sveču izgatavošanas akcija, kurā varēs piedalīties ikviens interesents. Izgatavotās sveces biedrība sūtīs gan Ukrainas bruņoto spēku karavīriem uz fronti, gan Ukrainas civiliedzīvotājiem.

Gan 24., gan 25. februārī būs izgaismota Rīgas Kongresu nama fasāde.

Turpinot 2022. gadā uzsākto tradīciju, ikviens aicināts Ukrainā kritušo piemiņai veidot svecīšu ceļu no Ukrainas līdz Krievijas vēstniecībai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti