Latvijas Radio 2 ēterā skanēs atbalsta koncerts ukraiņu bērniem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Lai sniegtu atbalstu un uzmundrinātu karā cietušās ukraiņu ģimenes, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI), Latvijas Bērnu atbalsta fonds (LBAF) un Latvijas Radio 2 Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, 1. jūnijā, Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā rīkoja koncertu ukraiņu bērniem. Tajā piedalījās Latvijā iemīļotas bērnu popgrupas un dziedātāji. Koncerta ieraksts Latvijas Radio 2 ēterā, kā arī sabiedrisko mediju portālā LSM būs dzirdams 4. jūnijā pulksten 18.00.

"Esmu no sirds priecīgs, ka kopīgiem spēkiem mums izdevās īstenot šo koncertu. Domāju, ka labas emocijas guva gan atnācēji, gan paši dalībnieki. Tā bija maza prieka saliņa, uz kuras valdīja dziesmas un labs garastāvoklis," sacīja Latvijas Radio 2 direktors Kaspars Mauriņš.

Pasākumā piedalījās un uz skatuves kāpa gan tādi Latvijā iemīļoti mākslinieki kā Lauris Reiniks un Rūta Reinika kopā ar bērnu grāmatu varoni lācēnu Ričiju Rū, gan bērnu popgrupas – "Dzeguzīte", "Knīpas un knauķi" un "Hey". Tāpat koncertā piedalījās bērnu vokālā studija "Sekunda" un bērnu folkloras kopa "Tarkšķi". Pasākumu ukraiņu valodā vadīja dziedātāja Katrīna Gupalo un mūziķis Edgars Vilcāns. To visu klātienē baudīja vairāk nekā 250 pasākuma dalībnieki.

"No savas puses vēlos teikt lielu paldies visiem, kas iesaistījās – VBTAI, Latvijas Radio 2 un LBAF. Kopā esam izdarījuši brīnišķīgu darbu, parādot atbalstu ukraiņu ģimenēm. Mums ir svarīgi, lai tās ukraiņu ģimenes, kuras patvērumu radušas Latvijā, mūsu valstī justos drošībā. Bija gan dziesmas un dejas, gan dažādas aktivitātes, piemēram, bērni stādīja podiņos priedes, lai kādu dienu tās aizvestu atpakaļ uz Ukrainu un iestādītu tur," teica LBAF vadītājs un Latvijas Radio 2 ētera personība Kaspars Markševics.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti