VIDEO: Seriāla «Paliec negatīvs» tituldziesmai tapis videoklips

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 4 mēnešiem.

LTV jauniešu seriāla “Paliec negatīvs” tituldziesmai tapis videoklips. Dziesmu “Stay negative, my love”, kuras estētikā, tāpat kā seriālā, veiksmīgi savīta 1970. gadu stilistika un mūsdienas, iedziedājis jaunais dziedātājs Toms Kalderauskis, mūziku sarakstījis Edgars Mākens, bet dziesmas tekstu kopīgi veidojusi seriāla režisore Una Rozenbauma un Edgars Mākens.

"Līdzīgi kā pats seriāls, šī dziesma ir kā spēle, kurā apvienojas dažādas ietekmes. Episkā 1970. gadu estrāde ar lielu aranžējumu, minimālistiskā “8-bit” spēļu mūzikas estētika, mūsdienu elektronisko instrumentu skaņa, Deivida Bovija dziesmas citāts un tekstā – stāsts par jaunību un dīvainību. Prieks, ka to visu izdevās “savilkt” kopā, kā arī izdevās laba sadarbība ar jauno dziedātāju Tomu Kalderauski," atklāja dziesmas mūzikas un viens no teksta autoriem Edgars Mākens.

Dziesmu studijā ierakstījuši mūziķi Toms Kalderauskis (balss), Edgars Mākens (elektroniskie instrumenti, ģitāra, piebalsis), Jānis Rubiks (bass). Skaņas ierakstu veicis Krišjānis Geidāns, video montāžas režisore – Sintija Andersone.

Par “Paliec negatīvs”:

Seriālam ir sešas epizodes, kas katra ir aptuveni 12 minūtes gara. Tas veidots filmu studijā “fon Films”, kuras radošajā kontā šis ir pirmais seriāls. Seriāla scenārijs tika veidots no nulles, sadarbojoties seriāla režisoru tandēmam Mārim Lagzdiņam un Unai Rozenbaumai, veiksmīgi pieaicinot ilggadējo “Pusnakts šova septiņos” un seriāla “Nopietni?” scenāristi Ievu Biti. Seriālu producēja Agate Prozoroviča, kura ilgi darbojusies “Film Angels Studio” un šobrīd darbojas kā izpildproducente spēlfilmu kategorijā.

Seriālu iespējams vērot LTV eksperimentālā satura platformā “16+”, kas veidota auditorijai, kas tradicionālu televīzijas saturu vairs nepatērē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti