XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. 2021

Jauniešu dziesmu un deju spēle – "Lai top svētki!"

XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. 2021

"Skanēt" pūtēju orķestru videostāsts. Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju norises

"Radi, rotājies Latvijai" tērpu kolekciju filma. Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju norises

VIDEO: «Radi, rotājies Latvijai». #dziedundejo2021 tērpu kolekciju dokumentālā filma

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

23. oktobrī pirmizrādi LTV ēterā piedzīvo Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju norišu #dziedundejo2021 tērpu kolekciju dokumentālā filma "Radi, rotājies Latvijai".

Tērpu kolekciju filma "Radi, rotājies Latvijai" ir aizraujošs ceļojums Latvijas skolu jaunatnes radošuma pasaulē. Slaveni latviešu modes mākslinieki Sonita Pāvuliņa, Dāvids, Madara Botmane, Artis Štamgūts, Baiba Ladiga, Aleksandrs Pavlovs analizēs un izvēlēsies savus favorītus no kopumā piecdesmit 2019. un 2020. gadā radītajām tērpu un aksesuāru kolekcijām, kuras radītas, lai notiktu krāšņais tērpu parādes pasākums Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

KONTEKSTS:

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norises #dziedundejo2021 notiek no 12. jūlija līdz oktobra beigām. Plānots, ka svētku kopējo programmu veido 15 dažādas norises kora dziedāšanā, vokālajā mūzikā, instrumentālajā mūzikā, dejā, vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā, folklorā. Norises plānotas pašvaldībās, pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai, ārtelpās. Jebkurā svētku norisē dalībnieku skaits ir no viena līdz tajā brīdī valstī atļautajam skaitam, nenotiek plaša pulcēšanās, nav plānoti centralizēti mēģinājumi un garš mēģinājumu process. Norises tiks iemūžinātas videoierakstos. Visi videomateriāli tiks nodoti Rakstniecības un mūzikas muzejam topošās Dziesmu un deju svētku ekspozīcijas vajadzībām kā spilgta 21. gadsimta liecība.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti