Svētkos mediķi strādā dežūrrežīmā

Svētku laikā arī mediķi strādā dežūrrežīmā. Dežūrārstu darba grafiks svētku brīvdienās, kā arī informācija par citām medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām ir atrodama Nacionālā veselības dienesta mājaslapās sadaļā "Kur saņemt medicīnisko palīdzību?" 

Iespējas saņemt medicīnisko palīdzību svētkos atgādina Nacionālā veselības dienesta pārstāve Tanita Tamme: “Vienkāršu saslimšanu gadījumos iedzīvotāji ir aicināti zvanīt uz Valsts ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Ar tālruņa speciālistiem iedzīvotāji ir aicināti sazināties gadījumos, kad ir šaubas, vai palīdzība nepieciešama steidzamā kārtā, vai arī to var saņemt pēc svētkiem, vēršoties pie sava ģimenes ārsta.

Palīdzību iespējams saņemt arī pie dežūrārstiem, kuri sniedz medicīniskas konsultācijas ģimenes ārstu kompetences ietvaros.

Piemēram, traumu, apdegumu, kodumu, lūzumu vai pēkšņu saslimšanu gadījumos medicīnisko palīdzību iedzīvotājiem sniedz steidzamās medicīniskās palīdzības punktos. Savukārt neatliekamos gadījumos, kad apdraudēta cilvēka veselība vai dzīvība, iedzīvotāji tiek aicināti zvanīt uz neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta tālruni.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti