VIDEO: Adopcijas praktiskie un emocionālie jautājumi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Fonda "Plecs" speciālisti un Gežu ģimene, kura adoptējusi divus bērnus, aicina uz tiešsaistes sarunu, skaidrojot adopcijas praktiskos soļus un daloties ar pieredzi, uzņemoties rūpes par adoptētiem bērniem.

Mēs nevaram pilnasinīgi dzīvot bez citiem cilvēkiem. Visspilgtāk un visintensīvāk to pieredzam mūža pirmajos gados, kad no citu labvēlības un mīlestības tiešā veidā atkarīga mūsu fiziskā un emocionālā izdzīvošana, bet princips paliek dzīvs arī pēcāk – visas dzīves garumā.


Varbūt tas – universālais mīlestības atgādinājums par sevi – mudina daudzus tieši tagad apsvērt domu par bērniņa uzņemšanu? Kļūt kādam par mājām? Un māju pieminējums nav nejaušs – kad piedzīvojam mīlestības pilnu klātesamību, šī pieredze kļūst par daļu no mums, par daļu no iekšējā patvēruma.

Kad jautājumi kļūst aktuāli, tiem jādod balss.

Fonds "Plecs" aicina uz tiešsaistes sarunu par bērnu adopcijas praktiskajiem soļiem un pieredzi, adoptējot divus bērnus.

Sarunā piedalīsies:

  • Fonda "Plecs" mentorprogrammas vadītāja un bērnu tiesību speciāliste Aija Zosule, runājot par praktiskajiem soļiem, kas sperami ceļā uz adopciju.
  •  Lilija Geža un Vadims Geža dalīsies pieredzē par ikdienas dzīvi un problēmām, adoptējot divus bērnus.
     
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti