Putnu pētniecība, Lielās dienas svinēšana, gardumu gatavošana un citas aprīļa idejas vecākiem un bērniem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Aprīlis ir pavasara un Lielās dienas svinēšanas mēnesis. Mēs piedāvājam idejas dabas pētniecībai, putnu balsu, izskata un nosaukumu pazīšanai, jautrībai, ciparu un krāsu apguvei, gardumu gatavošanai. Šīs un daudzas citas idejas – kalendārā!

Varat izprintēt šo kalendāru un īstenot idejas tā, kā paši vēlaties, vai izmantot mūsu sagatavotos aprakstus – katra no šīm idejām ir aprakstīta LSM.lv vecāku un bērnu sadaļā vai Bērnistabā. Pie aprakstiem atradīsiet arī izprintējamus materiālus.

Aprīlī veicamo darbu idejas izprintēšanai:

Dokumenti

Aprīlī kopā ar bērniem darāmie darbi

Lejuplādēt

15.55 KB

 

 

 

 

Aprīlī veicamo darbu idejas:

        1. Mācieties pazīt pulksteni! 2. Sagatavo sveicienu Ukrainas bērniem! 3. Gatavojiet mafinus un kēksus! Piecas dažādas receptes.

4. Klausies Radioteātra ieraksta 1. daļu  – Lauris Gundars “Vaļa balss”!

5. Izziniet kinologa profesiju! 6. Audzējiet zirņu dīgstus! 7. Mācieties pazīt putnu balsis! 8. Pētiet ķiršu kokus! Noklausieties Annas Sakses pasaku “Ķirsis”! 9. Noskaidrojiet, kā uzbūvētas dažādas lietas!

10. Pagatavojiet mazās omletītes ar dārzeņiem!

11. Mācieties iepirkties kopā ar Bingu! 12. Mācieties rakstīt putnu vārdus! 13. Izvēlieties tautastērpus lellēm! 14. Uztaisiet gaisa pūķi!

15. Gatavojiet Lieldienu rotājumus! Te izprintējami darbi.

Izziniet Lieldienu svinēšanas tradīcijas!

16. Cepiet pīrāgus Lieldienām.

Gatavojiet tradicionālus Lieldienu ēdienus!

17. Krāsojiet olas, šūpojieties un sviniet svētkus!
18. Spēlējiet spēles un izpērciet ķīlas! 19. Kā Ezītis būvēja siltumnīcu. Noklausieties un izziniet, kas ir siltumnīca! 20. Izziniet kustību! Te izprintējamas darba lapas. 21. Izveidojiet paši savu muzeju! 22. Mācieties objektu mākslu – asemblāžu! 23. Krāsojiet un mācieties ciparus! 24. Gatavojiet vafeles brīvdienu rītam! Recepte no Beļģijas
25. Mācieties atņemšanu! 26. Dodiet lietām otru dzīvi! Te idejas. 27. Radiet paši savu vulkāna izvirdumu! 28. Mācieties vērīgumu! Darba lapas atšķirību meklēšanai. 29. Noklausieties Imanta Ziedoņa “Dzintaraino pasaku”! 30. Mācieties spēļu klasiku – “Augstāk par zemi”!  

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti