Rīta Panorāma

Suņa skološanas ābece: Kopšana

Rīta Panorāma

Intervija ar Uģi Jokstu un Karīnu Rubeni

Intervija ar Ilzi Paleju

Akcijā «Dāvini ziedojot» aicina palīdzēt audžuģimenēs dzīvojošiem bērniem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Lai palīdzētu vairāk nekā 1200 bērniem, kuri aug SOS bērnu ciematu atbalstītajās audžuģimenēs, tiek rīkota akcija “Dāvini ziedojot”. Vakar tajā saziedoti vairāk nekā 4000 eiro, intervijā raidījumam “Rīta panorāma” pauž organizētāji.

No 6. decembra līdz 24. decembrim (katru dienu plkst. 12.00 – 20.00)  tirdzniecība centra "Alfa" pirmajā stāvā pie informācijas centra norisināsies labdarības akcija “Dāvini ziedojot!”. Par katru ziedojumu vērtībā virs 10 eiro var saņemt “Labo nodomu šokolādi”, ko svētkos uzdāvināt saviem tuviniekiem vai sadarbības partneriem.

Latvijas SOS bērnuciemata asociācijas vadītāja  Ilze Paleja raidījumā skaidro, ka akcijā atbalstu sniedz vairāk nekā 1200 bērniem Latvijā, pamatā tie dzīvo audžuģimenēs un aizbildnībā.

Situācijas ģimenēs ir dažādas, organizācija priecājas par ikvienu ziedotāju un atbalstu, pauž Paleja.

Līdz vakardienas vakaram bija saziedoti nedaudz vairāk kā 4000 eiro. Par saziedoto naudu ir domāti pārsteigumi bērniem Ziemassvētkos, daļa saziedotā tiks izmantots kā atbalsts bērniem nākošajā gadā.

Labdarības akcija sadarbībā ar tirdzniecības centru "Alfa" noris jau otro gadu. Pagājušajā gadā kopā tika saziedoti 6942,28 eiro, kas tika izmantoti, lai sniegtu psiholoģisku atbalstu – konsultācijas un terapiju bērniem no SOS ģimenēm.

Audžuģimenēs un SOS ģimenēs aug bērni, kuri dažādu iemeslu dēļ ir zaudējuši savu bioloģisko vecāku aprūpi. Piedaloties akcijā ar savu ziedojumu, jūs atbalstāt bērnu harmonisku attīstību.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti