Treniņš: Atmiņa un vērīgums. Kļūsti par astronautu!

Lai kļūtu par astronautu un dotos misijā, nepieciešams trenēties; aicinām visu  spējas un vairot zināšanas par astronauta profesiju. Šodienas uzdevums ir redzes atmiņas trenēšanai, vērīgumam, uzmanības un pacietības attīstībai.

Misija "Marss 2050"

Bērnistaba aicina apgūt dažādas prasmes, kas nepieciešamas topošajam astronautam, lai, iespējams, 2050. gadā varētu doties misijā uz Marsu. Ar Kosmosa izziņas centra palīdzību katru dienu publicēsim pa uzdevumam, kas palīdzēs bērniem kļūt aktīviem, patstāvīgiem, kritiski domājošiem - īstiem astronautiem.
 

Mēs katru dienu publicēsim vienu uzdevumu, kas palīdzēs attīstīt kādu no astronautam nepieciešamajām prasmēm, tikai cītīgi jātrenējas!

Pētniecība un pētnieciska domāšana ir ļoti būtiska nākotnes prasme. Pētniecību ierasti saistām ar zinātniekiem, bet pētnieciska domāšana ir attīstāma jau pirmsskolā. Dažādu procesu pētīšana un vērošana trenē prasmes, kas astronautiem būs īpaši nozīmīgas!

Atmiņas un vērīguma treniņš

Atveriet "Atmiņas spēli" Bērnistabā!

Spēle atmiņas, īpaši redzes atmiņas trenēšanai, vērīgumam, uzmanības un pacietības attīstībai. Spēle veidota ar pieaugošu grūtības pakāpi, mazākiem bērniem spēle ar lielāku attēlu izvēles skaitu var radīt grūtības.

Spēlē ir apkopota kosmosa tēma, tas ir labs pamats sarunām ar bērnu par dažādām norisēm un notikumiem, iespēja apgūt jaunus vārdus un informāciju.

Atverot spēli, redzama līmeņu izvēle. Spēli iespējams sākt no jebkura līmeņa, bet iesakām to darīt no pirmā līmeņa, īpaši tas ieteicams mazākiem spēlētājiem. Spēles uzdevums – atvērt visus attēlus.

Spēlētājs izvēlas attēlu, to "apgriež", tad izvēlas otru attēlu, "apgriež" – spēlē vienlaicīgi rāda divus attēlus, ja tie nav vienādi, jāizvēlas nākamais attēls, iepriekšējie aizvērsies – attēls redzams diviem vienam pēc otra atvērtiem attēliem. Ja izvēlētie attēli ir identiski, tie paliks atvērti. Spēlētājam jācenšas atcerēties attēlu novietojumu, lai atvērtam attēlam atrastu identisku.

Kad viens spēles līmenis izspēlēts, spēlētājam piedāvā nākamo līmenī, izspēlētais līmenis tiek novērtēts ar zvaigznītēm; ja bijušas vairākas attēlu atvēršanas kļūdas, būs zemāks vērtējums, tad var spēli atkārtot, līdz nopelna visas trīs zvaigznītes.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti