Kā sauc planētas? Kļūsti par astronautu!

Lai kļūtu par astronautu un dotos misijā, nepieciešams trenēties; aicinām trenēt spējas un vairot zināšanas par astronauta profesiju. Šodien uzzināsim, kā sauc dažādas planētas un iemācīsimies rakstīt to nosaukumus.

Misija "Marss 2050"

Bērnistaba aicina apgūt dažādas prasmes, kas nepieciešamas topošajam astronautam, lai, iespējams, 2050. gadā varētu doties misijā uz Marsu. Ar Kosmosa izziņas centra palīdzību katru dienu publicēsim pa uzdevumam, kas palīdzēs bērniem kļūt aktīviem, patstāvīgiem, kritiski domājošiem - īstiem astronautiem.
 

Mēs katru dienu publicēsim vienu uzdevumu, kas palīdzēs attīstīt kādu no astronautam nepieciešamajām prasmēm, tikai cītīgi jātrenējas!

Pētniecība un pētnieciska domāšana ir ļoti būtiska nākotnes prasme. Pētniecību ierasti saistām ar zinātniekiem, bet pētnieciska domāšana ir attīstāma jau pirmsskolā. Dažādu procesu pētīšana un vērošana trenē prasmes, kas astronautiem būs īpaši nozīmīgas!

Kā sauc planētas!

Šajā spēlē bērni iepazīsies ar dažādu planētu nosaukumiem, iemācīsies tos rakstīt.

Spēle "Saliec planētu nosaukumus!" domāta bērniem ar dažādu zināšanu līmeni lasītprasmē. Tie, kuri tikai sāk apgūt lasīšanu, varēs salikt vārdus pēc parauga, pat nepazīstot burtus, tie, kuri jau nedaudz zina burtus, varēs pārbaudīt savas prasmes un gūt pieredzi vārdu rakstīšanā.

Šajā spēlē var uzlabot un nostiprināt zināšanas vārdu rakstīšanā un lasīšanā, mācīties jaunus vārdus. Spēlē izmantota pašpārbaudes metode, kas bērnam ļauj pamanīt kļūdu un veikt labojumu.

Spēle veidota augošā grūtības pakāpē. Spēles uzdevums – pareizi salikt vārdu. Vieglākos spēles variantos vārdu saliek pēc parauga, kas attēlots zem zīmējuma, nākamajā pakāpē no dotajiem burtiem izvēlas īsto, bet grūtākā pakāpē saliek vārdu, izvēloties vajadzīgos no dotajiem burtiem.

Spēles pašpārbaudes metode spēlētājam ļauj saprast, kurš burts izvēlēts kļūdaini; pat nezinot vārda pareizrakstību, spēlētājs, izvēloties burtus, var izveidot pareizo vārdu, tā papildus zināšanām gūstot arī ticību savām spējām un uzņēmībai, kas tiek atalgoti ar punktiem.

Sāc spēlēt spēli "Saliec planētu nosaukumus!"!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti