«Rīgas Jūgendstila centrs» aicina uz kalendāriem veltītu bērnu rītu muzejā

Lai atzīmētu Jaunā gada sākumu, uzzinātu par dažādiem kalendāriem, kas pārsteidz ar savu daudzveidību, ģimenes ar bērniem tiek aicinātas apmeklēt janvāra sarīkojumu "Bērnu Rīts ar Runci Albertu". Šajā reizē īpaša uzmanība tiks veltīta kalendāriem, kuri ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa un vēsta par laika ritumu dienās un mēnešos.

Gadumijā viens otram vēlam veiksmi, un, kā zināms, viena no veiksmes atslēgām ir laika plānošana. Kalendārs tam ir neaizstājams palīgs. Gada pirmais mēnesis jau strauji tuvojas pusei, un daudziem jaunā 2024. gada kalendārs jau ir. Iespējams, ka kalendārā ir ne mazums piezīmju ar svarīgiem darāmajiem darbiem, ilgotiem notikumiem un svētku dienām. Ja nu tomēr nav, droši var nākt uz muzeju "Rīgas Jūgendstila centrs", kur Runcim Albertam padomā noskaidrot, kādu kalendāru izvēlēties, kā visu iecerēto labāk saplānot, jo īpaši šogad, kad februārī ir 29 dienas un gadam par vienu dienu vairāk nekā iepriekšējos.

Bērni kopā ar Runci Albertu apskatīs gan senus vēsturiskos jūgendstila laika kalendārus no muzeja krājuma: Rīgas kalendāru, Vidzemes kalendāru, pasaku kalendārus, kalendārus ar ziediem, kaķiem, suņiem un daudzus citus. Bērniem būs iespēja uztaisīt pašiem savu svarīgo notikumu un laimīgo dienu kalendāru 2024. gadam. Pasākumu vadīs muzeja projektu vadītāja Iveta Sproģe, un neiztrūkstošs pasākuma dalībnieks būs rokas lelle Runcis Alberts.

Muzeja pasākums notiks 2024. gada 21. janvārī plkst. 11.00. Uz pasākumu aicināti bērni vecumā no 3 līdz 9 gadiem. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ lūdz pieteikt dalību iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi: [email protected], Facebook lapā @RigaArtNouveau vai zvanot pa tālruņa numuru 67181465.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti