Treniņš: Instrukciju lasīšana. Kļūsti par astronautu!

Lai kļūtu par astronautu un dotos misijā, nepieciešams trenēties; aicinām visu aprīli trenēt spējas un vairot zināšanas par astronauta profesiju.  Šodien apgūsim instrukciju lasīšanas prasmes.

Misija "Marss 2050"

Bērnistaba aicina apgūt dažādas prasmes, kas nepieciešamas topošajam astronautam, lai, iespējams, 2050. gadā varētu doties misijā uz Marsu. Ar Kosmosa izziņas centra palīdzību katru dienu publicēsim pa uzdevumam, kas palīdzēs bērniem kļūt aktīviem, patstāvīgiem, kritiski domājošiem - īstiem astronautiem.
 

Mēs katru dienu publicēsim vienu uzdevumu, kas palīdzēs attīstīt kādu no astronautam nepieciešamajām prasmēm, tikai cītīgi jātrenējas!

Vienā no mūsu iepriekšējiem uzdevumiem tev bija iespēja trenēt instrukciju dzirdēšanu un izpildi, šoreiz tev būs jāmēģina instrukcijas lasīt!

Astronautiem līdzi ir intrukcijas visu iespējamo remonta darbu veikšanai. Galu galā – kosmosa kuģī neviens palīgā atbraukt nevarēs un pašam būs nepeicešams tikt galā ar visiem izaicinājumiem.

Instrukciju lasīšana
 

Mērķis: Mācīties prasmi sekot instrukcijām.

Dalībnieku skaits: Viens vai vairāki.

Materiāli: Kosmosa planiera darba lapa un šķēres.

Sagatavošanās:

Pirms uzdevuma jāizdrukā katram dalībniekam viena darba lapa. Drukāšanu veic uz lapas abām pusēm. Svarīgi lapas printerī sakārtot, lai līnijas tiktu izdrukātas atbilstošajās vietās abās lapas pusēs. Labākie rezultāti tiks iegūti, ja tiks izmantosiet drukāšanu bez maliņām, vai "Scale to fit", "Fill entire paper".

Darba lapas drukāšanai:

Dokumenti

Darba lapas. Lidmašīna

Lejuplādēt

220.43 KB

 

 

 

 

Uzdevums:

1. Apskati darba lapu un ievēro, kurā gadījumā locījumu nepieciešams veikt pret sevi, kurā gadījumā prom no sevis.

2. Atrodi instrukcijas pirmo soli – veic locījumu.

3. Turpini sekot instruikcijai, līdz visi soļi ir veikti.

4. Pārbaudi, vai tavs izgatavotais kosmosa planieris lido?

Papildu norādījumi:

Katram kosmosa kuģim un misijai tiek dots nosaukums, arī tikko izveidotajam kosmosa planierim jādod nosaukums. Ļaujam personificēt planieri, to izkrāsot utt. Nākošajā dienā, izmantojot šo pašu planieri vai no jauna izgatavotu, mēs trenēsim pētniecības prasmes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti