Izturība un spēks: Orbitālā līdzsvara spēle. Kļūsti par astronautu!

Lai kļūtu par astronautu un dotos misijā, nepieciešams trenēties; aicinām visu aprīli trenēt spējas un vairot zināšanas par astronauta profesiju.  Šodien veiksim izturības un spēka vingrojumus.

Misija "Marss 2050"

Bērnistaba aicina apgūt dažādas prasmes, kas nepieciešamas topošajam astronautam, lai, iespējams, 2050. gadā varētu doties misijā uz Marsu. Ar Kosmosa izziņas centra palīdzību katru dienu publicēsim pa uzdevumam, kas palīdzēs bērniem kļūt aktīviem, patstāvīgiem, kritiski domājošiem - īstiem astronautiem.
 

Mēs katru dienu publicēsim vienu uzdevumu, kas palīdzēs attīstīt kādu no astronautam nepieciešamajām prasmēm, tikai cītīgi jātrenējas!

 

Orbitālā līdzsvara spēle

Šis vingrinājums ir izstrādāts, lai uzlabotu līdzsvara sajūtu, koncentrēšanās spējas un reakcijas ātrumu – svarīgas prasmes katram astronautam, lai veiksmīgi darbotos nulles gravitācijas apstākļos kosmosā. Veicot šo vingrinājumu, tiks trenēti arī stabilizējošie muskuļi, kas nepieciešami, lai uzturētu ķermeni stabilu dažādās situācijās.

 

Materiāli: tenisa bumbiņa (vai kāda cita atsperīga bumbiņa)

Tavs šodienas vingrinājums:

1. Sagatavo staciju: Atrodi brīvu vietu pie sienas, kur varēsi droši mest bumbiņu. Pārliecinies, ka blakus nav nekā, kas varētu tevi traucēt vai tikt saplēsts.

2. Starta pozīcija: Stāvi taisni ar kājām kopā un turi tenisa bumbiņu vienā rokā. Izvēlies, uz kuras kājas tu sāksi vingrinājumu. Lēnām pacel vienu kāju no grīdas, saglabājot līdzsvaru uz otrās kājas. 

3. Misija sākas: Met tenisa bumbiņu pret sienu tā, lai tu to vari noķert ar to pašu vai otru roku. Tavs mērķis ir būt pietiekami precīzam, lai bumbiņa atgrieztos tieši pie tevis, saglabājot līdzsvaru uz vienas kājas.

4. Koordinācijas tests: Turpini mētāt bumbiņu un noķert to, nezaudējot līdzsvaru. Skaiti līdzi, cik reizes tev izdodas noķert bumbiņu, nepieliekot kāju pie Zemes!

5. Skaita fiksēšana: Kad zaudē līdzsvaru vai bumbiņa izkrīt no rokas, piefiksē, cik reizes tev tas izdevās bez kļūdām. Sāc no sākuma, stāvot uz otras kājas.

Dokumenti

"Marss 2050" treniņu rezultāti

Lejuplādēt

13.59 KB

Uzstādi savu šodienas rekordu un piefiksē to! Ar katru dienu mēģini šo rekordu palielināt, kļūstot par vēl stabilāku un precīzāku astronautu!

 

Vingrinājums "Orbitālā Līdzsvara Spēle" ir lielisks veids, kā uzlabot vajadzīgās prasmes kosmosa misijām un ikdienas dzīvei.

Atceries, ka katrs vingrinājums palīdz tev kļūt par labāku sevis versiju - gan kā topošajam astronautam, gan kā cilvēkam uz Zemes. Veiksmi!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti