«Humpalu medības». Dalībnieki atdarina modes skates tērpu

Latvijas Televīzijas kanāla pusaudžiem "Plusaudzis" šovā "Humpalu medības" turpina dalību četri jaunieši, kuriem epizodē pirms lielā fināla bija radoši jādarbojas un jāmin slavenības pēc to stila.

Kas ir "Humpalu medības"

Šis šovs apvieno pusaudžus, kuriem ir interese par stilu, ilgtspējīgu modi, patīk radoši izpausties un pārveidot drēbes. Otrajā sezonā dalībnieki ne tikai meklē labākās pērles lietoto apģērbu veikalos, bet arī radoši izpaužas, iejūtas stilista lomā un pilda mājas darbus. Šī gada moto – #Stils_Ar_Domu. Šovu vada Marģers Majors un Lotanna.

Trešajā epizodē dalību turpināja: Katrīna, Līva, Bruno un Adrians, jo otrajā epizodē nācās atvadīties no Emmas un Diānas

Šoreiz epizodi pametīs viens dalībnieks. To noteiks gan "TikTok" balsojums, gan dalībnieku iegūtie punkti. Kuri paliks, un kurš pametīs "Humpalu medības" šoreiz?

Mūsdienās ir daudz dažādu veikalu, kas piedāvā iegādāties apģērbu par neticami zemu cenu. Taču tas, kas lēti izmaksā mums, dārgi izmaksā planētai. Apģērba ražošanas apjoms aug, bet vidējais lietošanas ilgums samazinās. Eiropieši katru gadu iegādājas aptuveni 26 kilogramus un izmet ārā aptuveni 11 kilogramus tekstilizstrādājumu. Modes nozare rada lielāku CO2 piesārņojumu nekā kuģniecība un aviācija kopā. Tikai viens procents lietoto apģērbu tiek pārstrādāts jaunu apģērbu ražošanai. Esi stilīgs un pret planētu draudzīgs! #StilsarDomu

Šajā epizode dalībniekiem bija sarūpēti divi uzdevumi:

  • Dalībnieki saņēma foto ar konkrētu tērpu. Uzdevums bija pēc iespējas tuvāk mājas apstākļos radīt šāda tērpa prototipu. Dalībniekiem tērps jāatrāda "Humpalu medību" studijā un jāpastāsta par tā tapšanu.

Tērps, kas jauniešiem būs jāatdarina.
Tērps, kas jauniešiem būs jāatdarina.

  • Tika pārbaudītas arī dalībnieku zināšanas par slavenību stilu. Dalībnieki saņēma  piecus attēlus ar kādu no slavenībām, bet ar aizklātu seju. Viņiem bija jāuzmin, kurš tas ir. Attēlos bija Nansija Garkalne, Rojs Rodžers, Aminata, Rolands Če un Marģers Majors.

Slavenības ar aizklātām sejām.
Slavenības ar aizklātām sejām.

Katrīna

Katrīnas tērps.
Katrīnas tērps.

Lai radītu pēc iespējas līdzīgāku tērpu, Katrīna balto palagu nokrāsoja ar bietēm. Bietes bija ne tikai uz palaga, bet arī uz vannasistabas grīdas. Diez mamma bija laimīga? Par spīti tam Katrīna tika pie vēlamā rezultāta. Kā akcentu tērpā Katrīna pievienoja izdrukātu bildi ar šova vadītāju Marģera un Lotannas sejām. Katrīna minēja, ka tērpa izgatavošanā pavadīja aptuveni 6–7 stundas. 

Slavenību uzdevumā Katrīna ieguva divus punktus, uzminot Marģeru un Aminatu.

Bruno

Bruno demonstrētais tērps.
Bruno demonstrētais tērps.

Bruno savā mājasdarbā izmantoja vecu galdautu, kuru atrada savās mājās un sašuva kopā bikšu staras roku daļai. Tā kā neko pirkt nevarēja, Bruno atgrieza vaļā vecu ceļojuma spilvenu, lai tiktu pie tajā iepildītām bumbiņām. Bumbiņas Bruno izmantoja, lai izveidotu apjomīgākas lūpas uz tērpa. Un pat Lotanna teica: "Šīs bija manas mīļākās lūpas, kādas jebkad esmu redzējusi." Bruno tērpa gatavošana aizņēma aptuveni astoņas stundas. 

Slavenību uzdevumā Bruno ieguva četrus punktus, uzminot Marģeru, Roju Rodžeru, Rolandu Če un Aminatu.

Līva

Līvas tērps.
Līvas tērps.

Tērpa augšdaļā Līva izmantoja kartona kasti, kurai ar skavotāju piestiprināja vecu adītu džemperi. Lai ietaupītu laiku, Līva nevis šuva, bet gan ar karsto līmi kopā salīmēja audumus. Līvas tērpā bija vairāki slāņi, kas patika "Humpalu medību" vadītājiem. Tāpat Līvas tērpam bija pagarinājums, kas bija kā akcents.

Slavenību uzdevumā Līva ieguva divus punktus, uzminot Marģeru un Aminatu.

Adrians

Adriana radītais tērps.
Adriana radītais tērps.

Adrians likta lietā mammas veco palagu, lai izveidota tērpa augšdaļu un apakšdaļu. Adrians izmantoja krāsu, lai radītu pareizos toņus, taču krāsa bija ne tikai uz tērpa, bet arī uz grīdas un pat labajām biksēm. Adrians sacīja, ka savu tērpu sauktu par "žiglo modi". Jaunietis arī atklāj, ka apģērba krāsošanā izmantoja ēdiena krāsu, ko iespieda pildspalvas tūbiņā un atšķaidīja ar ūdeni, lai varētu rakstīt uz auduma. 

Slavenību uzdevumā Adrians ieguva divus punktus, uzminot Marģeru un Aminatu.

Dalībnieku punkti par slavenību minēšanas uzdevumu.
Dalībnieku punkti par slavenību minēšanas uzdevumu.

Tagad laiks jums, skatītāji, balsot par savu favorītu "Plusaudzis TikTok" platformā, komentārā ierakstot sava favorīta vārdu. To, kuri piedalīsies finālā uzzināsi, nākamnedēļ – fināla epizodē!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti