Humpalu medības

Humpalu medības | Slavenību laimes rats? | 1. epizode

Humpalu medības

Humpalu medības | Cīņa par vietu finālā | 3. epizode

Humpalu medības | Modes skate | 2. epizode

«Humpalu medības». Seši jaunieši meklē tērpus LTV un radio personībām

Latvijas Televīzijas (LTV) kanāla pusaudžiem "Plusaudzis" šovā "Humpalu medības" dalību turpina seši jaunieši, kuriem jaunākajā epizodē bija jāiejūtas stilista lomā.

Otrajā epizodē dalību turpināja: Katrīna, Līva, Bruno, Emma, Diāna un Adrians. Kā zināms, pēc pirmās epizodes uzdevuma nācās atvadīties no Elzas Robertas un Viestarda.

Kas ir "Humpalu medības"

Šis šovs apvieno pusaudžus, kuriem ir interese par stilu, ilgtspējīgu modi, patīk radoši izpausties un pārveidot drēbes. Otrajā sezonā dalībnieki ne tikai meklē labākās pērles lietoto apģērbu veikalos, bet arī radoši izpaužas, iejūtas stilista lomā un pilda mājas darbus. Šī gada moto – #Stils_Ar_Domu. Šovu vada Marģers Majors un Lotanna.

Dalībnieku uzdevums:

Lotanna ar dalībniekiem devās uz humpalām, lai 15 minūšu laikā atrastu apģērbu LTV vai radio personībai modes skatei, iekļaujoties 40 eiro vērtībā. Pēc apģērbu komplekta atrašanas dalībnieki tikās ar personībām, lai viņas varētu uzlaikot atrasto tērpu.

Šajā epizodē piecu punktu sistēmā dalībniekus vērtēja LTV un radio personības, kā arī "Humpalu medību" eksperts – LTV stiliste Sinda Krieviņa.

Katrīna

Latvijas Radio 5 programmu vadītāja Lota Ulmane izlozēja Katrīnu. Katrīna atrada bikses par vienu eiro, tādēļ ilgi nebija jādomā, – ņemt vai neņemt. Atrodot bikses, lēnām izveidojās komplekts, kuru Lota varētu vilkt uz modes skati. Uzlaikojot drēbes, Lota atzina: "Es gribu tās bikses sev!" Pēc tērpa prezentācijas Lotai bija jāieliek vērtējums. Katrīna tika pie 5 punktiem, bet Sinda veikumu novērtēja ar 4 punktiem.

Adrians

Adrianu izlozēja LTV ziņu dienesta žurnālists Jānis Geste. Adrians nevēlējās likt Jānim vilkt žaketi, jo to viņš velk katru dienu, tādēļ nolēma izvēlēties kažoku. Pēc vairāku variantu izskatīšanas Adrians atgriezās studijā, lai satiktu Jāni. Ieraugot kažoku, Jānis laipni atteicās to vilkt. Labi, ka kažoks nebija vienīgais apģērbs, – bija vēl krekls, kaklasaite un kargobikses. Izrādās, ka krekls bija sieviešu! Jānim patika izvēlētais krekls un kaklasaite, kuru viņš uzvilka "Panorāmas" raidlaikā. Neņemot vērā kažoku, Jānis deva vērtējumu – 4, bet Sinda novērtēja Adriana darbu ar 5.

Emma

Emma meklēja tērpu LTV kultūras ziņu vadītājam Jānim Holšteinam-Upmanim. Emma skatījās gan rozā mēteli, gan kreklu, kurš galīgi nederētu Jānim, līdz sakomplektēja veiksmīgāko variantu – tērpu Ziemassvētku noskaņās. Jānis teica: "Kad es ieraudzīju uz pakaramā, es domāju, ka šis nav mans stils, bet, uzvelkot visu mugurā, iepatikās!" Jānis novērtēja Emmas komplektu ar 4, bet Sinda ar 3,5.

Lota Ulmane, Jānis Geste un Jānis Holšteins - Upmanis
Lota Ulmane, Jānis Geste un Jānis Holšteins - Upmanis

Bruno

Bruno meklēja tērpu LTV sporta redakcijas žurnālistam Emīlam Caunem. Humpalās Bruno meklēja apģērbu, kādu vilktu viņš pats, ar domu, ka, iespējams, parādīs Emīlam kaut ko jaunu. Bruno demonstrēja Emīlam platas bikses, kuras būs jāvelk uz modes skati, taču Emīls neslēpa: "Man nepatīk platie gali." Arī pēc to uzvilkšanas Emīls domas nebija mainījis –  platie gali viņam nešķiet ērti, tādēļ Bruno tika pie atzīmes – 3. Tikmēr Sinda novērtēja Bruno sameklēto komplektu ar 5.

Diāna

Diānu izlozēja LTV kultūras ziņu vadītāja Eva Johansone. Arī Diāna devās uz humpalām, lai atrasto perfekto tērpu Evai. Dalībniece izvēlējās džinsa svārkus, taču, līdz Eva tos uzlaikoja, bija liela neskaidrība, vai tie Evai derēs. Eva pieminēja, ka Diāna ir izvēlējusies viņas mīļākās krāsas, taču komplektu būtu gribējusi nedaudz sievišķīgāku. Eva vērtēja Diānas sagādāto tērpu modes skatei ar 4, bet Sinda ar 3.

Līva

"Humpalu medību" 1. sezonas fināliste Ilze Dobele izlozēja Līvu. Līva humpalās atrada tumšas drēbes, bet ar oranžiem aksesuāriem radīja gaumīgu komplektu. Ilzei komplekts ļoti patika un viss derēja, kas bija galvenais no viņas kritērijiem. Ilze pat izteica komentāru: "Vai es šīs drēbes varu paturēt?" Līva par savu izvēlēto komplektu ieguva 5 punktus, un arī Sinda viņas veikumu novērtēja tāpat.

Emīls Caune, Eva Johansone un Līva
Emīls Caune, Eva Johansone un Līva

Arī šoreiz bija jāatvadās no diviem dalībniekiem – vismazāk punktus ieguva Emma un Diāna. 

 

Šī bija spraiga epizode, bet tiekamies jau pavisam drīz!

Interesantākai ikdienai vari apmeklēt "Plusaudža" "TikTok" kontu, kur varēsi atrast vēl vairāk satura un epizodēs neiekļautos kadrus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti