Humpalu medības

Humpalu medības | Kurš tiks šovā?

Humpalu medības

Humpalu medības | Modes skate | 2. epizode

Humpalu medības | Slavenību laimes rats? | 1. epizode

«Humpalu medības». 8 jaunieši pilda mājasdarbu un slavenību uzdevumā meklē tērpus

Latvijas Televīzijas kanāla pusaudžiem "Plusaudzis" šovā "Humpalu medības" sagaidīts pirmais uzdevums un nācies atvadīties no pirmajiem dalībniekiem.

Kas ir "Humpalu medības"

Šis šovs apvieno pusaudžus, kuriem ir interese par stilu, ilgtspējīgu modi, patīk radoši izpausties un pārveidot drēbes. Otrajā sezonā dalībnieki ne tikai meklē labākās pērles lietoto apģērbu veikalos, bet arī radoši izpaužas, iejūtas stilista lomā un pilda mājas darbus. Šī gada moto – #Stils_Ar_Domu. Šovu vada Marģers Majors un Lotanna.

Pirmajā epizodē startēja astoņi dalībnieki: Katrīna, Līva, Bruno, Emma, Viestards, Diāna, Adrians un Elza Roberta. 

Dalībniekiem bija jāveic divi uzdevumi:

  • Lai pārbaudītu dalībniekus, tika sagatavots arī neliels mājas uzdevums, lūdzot katram no dalībniekiem iesūtīt, kā sakombinē vai uzlabo apģērbu no sava skapja vai humpalām.
  • Otrajā uzdevumā dalībnieki izlozēja slavenību, kura uzdos viņiem uzdevumu 10 minūtēs atrast apģērbu kādam konkrētam notikumam.

Šajā epizodē dalībniekus vērtēja "Humpalu medību" žūrija un slavenības, piešķirot līdz pieciem punktiem.

Katrīna

Katrīnas atradums slavenību uzdevumā – tērps "Beyonce" koncertam.
Katrīnas atradums slavenību uzdevumā – tērps "Beyonce" koncertam.

Katrīna mājasdarbā savu veco džemperi pārtaisīja par auduma maisiņu. Taču slavenību uzdevumā Katrīna izlozēja influenceri Amuna Davis, kurš lika Katrīnai sameklēt tērpu uz dziedātājas "Beyonce" koncertu. Pēc ilgas skraidīšanas un vairāku variantu izskatīšanas Katrīna atrada perfektu variantu koncertam, jo Amuna Davis teica: "Man vajag to žaketi tagad!" Amuna Davis vērtējums Katrīnai – 5, bet žūrija piešķīra 4 punktus.

Viestards

Viestarda Eirovīzijas tērps.
Viestarda Eirovīzijas tērps.

Kā nākamais startēja Viestards. Mājasdarbā Viestards no esošajām drēbēm izveidoja jaunu stilu un kā aksesuāru pielika pērļu kaklarotu un saulesbrilles. Viestards uz slavenību rata izlozēja mūziķi Marku Rivu. Marka uzdevums bija atrast tērpu Eirovīzijai. Pēc ieņurkošanas humpalu pasaulē Viestards prezentēja savu tērpu ar komentāru: "Varbūt, ka Eiropa mūs beidzot saprastu". Taču Markus atrasto tērpu novērtēja ar 3,5. Tikpat punktus piešķīra žūrija.

Emma

Emmas "Citi zēni" tematikas zābaki.
Emmas "Citi zēni" tematikas zābaki.

Emma savā mājasdarbā sakombinēja ilgi krāto, viena zīmola vākto apģērbu salikumu. Emma tērpu prezentēja ar pašas tamborētu šalli. Slavenību uzdevumā Emma izlozēja grupas "Citi zēni" solistu Jāni Pētersonu. Jānis lika Emmai atrast pareizās kurpes "Citu zēnu" grupas tematikā. Diemžēl Emma nebija Latvijā un uzdevumu veica attālināti. Neskatoties uz to, Jānis atrastos zābakus novērtēja ar 4. Punkts pietrūka, jo, kā Jānis teica: "Nezinu, vai zābaki būs labākie apavi skatuvei, jo diezgan neērti." Arī žūrija Emmas sniegumu novērtēja ar 4 punktiem.

Bruno

Bruno rozā veste.
Bruno rozā veste.

Bruno savā mājasdarbā sevi radoši izaicināja un no divām biksēm uzšuva vienas. Slavenību uzdevumā Bruno uzdevumu saņēma no #ērtoapģērbublogeres Māras Slejas. Māra izaicināja atrast tādu apģērbu, kuru varētu lietot ar tēmturi #ērtoapģērbublogere. Bruno piedāvāja rozā vesti, kuru var vilkt mugurā, uz kuras var gulēt un ar kuru var apsegties. Taču Māra teica: "Vai ar rozā pūkainu vesti vari iet lietū un tā nepaliks slapja un grūti žāvējama?", tādēļ Māra novērtēja ar 3 punktiem, bet žūrija ar 5.

Līva

Līvas roķīgais tērps.
Līvas roķīgais tērps.

Nākamā startēja Līva. Savā mājasdarbā Līva deva otro elpu džinsa biksēm. Pleķus no biksēm vairs nevarēja izmazgāt, tādēļ nācās virs tiem uzšūt auduma gabaliņus, lai bikses atkal būtu valkājamas. Slavenību uzdevumā Līva izlozēja mūziķi Miku Galvanovski. Miks lūdza atrast tērpu rokmūzikas koncertam. Līvas tērps bija no ādas auduma un ar pamanāmiem aksesuāriem. Miks novērtēja tērpu ar 4, jo viņš uzskata, ka "varēja vēl roķīgāk". Tāds pats bija žūrijas vērtējums.

Adrians

Adriana tērps Laura Reinika klipa filmēšanai.
Adriana tērps Laura Reinika klipa filmēšanai.

Adrians savā mājasdarbā sašuva divas vecās opja bikses kā vienas bikses. Pēdējā brīža ideja – apkrāsot bikses ar krāsām. Adrianam uzdevumu uzdeva influencere Ilze Dobele. Ilze lika atrast tērpu, kuru vilkt uz Laura Reinika mūzikas klipa filmēšanu. Adrians meklēja tērpu safari noskaņās ar leoparda rakstiem. Ilze Adriana atrasto tērpu novērtēja ar 5 punktiem, un tikpat piešķīra žūrija.

Elza Roberta

Elzas Robertas dažādām auditorijām saprotamais tērps.
Elzas Robertas dažādām auditorijām saprotamais tērps.

Elza Roberta mājasdarbā skapī no esošām drēbēm meklēja jaunu salikumu, ar ko doties uz skolu. Elzai uzdevumu uzdeva "Gudrs, vēl gudrāks" vadītājs Kaspars Ozoliņš. Kaspars lika atrast tērpu, ar kuru varētu vadīt šovu un kas būtu saprotams gan jauniešu, gan pieaugušo auditorijai. Arī Elza nebija Latvijā un uzdevumu veica attālināti. Elza tērpu piemeklēja no sava skapja. Kaspars novērtēja ar 3,5, jo bija krāsu trūkums. Savukārt žūrija novērtēja ar 3 punktiem.

Diāna

Diānas halovīna tērps.
Diānas halovīna tērps.

Un pēdējā dalībniece bija Diāna. Viņa pārveidoja baltu kreklu, kurš bija kļuvis par lielu, kā arī piekombinēja pašas šūtu korseti. Slavenību uzdevumā Diāna izlozēja mūziķi Martu Grigali. Marta lūdza atrast tērpu helovīniem. Diāna uzreiz zināja, ka meklēs "101 dalmācieša" Kruellas Devilas tēla tērpu, un Martai iznākums ļoti patika. Gan Marta, gan žūrija tērpu novērtēja ar 5 punktiem.

Dalībnieku saņemtais punktu kopskaits.
Dalībnieku saņemtais punktu kopskaits.

Visi dalībnieki bija centušies, mājasdarbu un slavenību uzdevumu izpildot godam! Pienāca laiks saskaitīt slavenību punktus un "Humpalu medību" žūrijas punktus kopā. Noteikumi paliek noteikumi, un "Humpalu medības" atvadās no Viestarda un Elzas Robertas, bet ar pārējiem dalībniekiem tiekamies jau 2. epizodē.

Interesantākai ikdienai vari apmeklēt "Plusaudža" "TikTok" kontu, kur varēsi atrast vēl vairāk satura un epizodēs neiekļautos kadrus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti