Aicina neatlikt pieteikšanos Olimpiskajai bērnu dienai «Rimi» Rīgas maratonā

"Rimi" Rīgas maratonu jau 6. maijā atklās Olimpiskā bērnu diena un skrējiens jūdzes distancē. Organizatori aicina vecākus nekavēties ar pieteikšanos, jo reģistrācijas limiti drīz tiks izsmelti.

Olimpiskā bērnu diena pie Brīvības pieminekļa ļaus kustību prieku piedzīvot pašiem mazākajiem dalībniekiem un ģimenēm – mazie bez maksas varēs izskrieties šķēršļu trasītē, 200 metros un 400 metros, kā arī 60 metru distancē Sprinta karalis un karaliene, kurā tiks fiksēts laiks un noteikti ātrākie mazie sprinteri.

Savukārt jūdzes skrējienā, kas startēs pie Mākslas muzeja un finišēs pie Brīvības pieminekļa, aicinātas reģistrēties ģimenes ar bērniem. 

Olimpisko bērnu dienu atklās pie Brīvības pieminekļa plkst. 10 ar skrējieniem bezmaksas 200 un 400 metru distancēs. Paralēli pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja starts tiks dots 1609 metru jūdzes skrējienam, kas pērn bija īpaši iecienīts ģimenēm ar bērniem. Plānots, ka

arī šogad jūdzes skrējiens pulcēs vismaz 3000 klasiskās distances cienītāju.

Pēc jūdzes skrējiena finiša plkst. 11 Brīvības pieminekļa pakājē atklās arī šķēršļu trasīti mazuļiem, kas paredzēta pašiem mazākajiem pasākuma dalībniekiem. Savukārt Sprinta karalis un karaliene distanci izskriet varēs no plkst. 11.30 līdz pat Olimpiskās bērnu dienas beigām plkst. 15. 

Dalība Olimpiskās bērnu dienas trasītēs līdz 400 metru garumam ir bez maksas. Dalība Sprinta karaļa un karalienes skrējienā maksā trīs eiro, bet jūdzes distancē – 10 eiro. Visu Olimpiskās bērnu dienas distanču finišētāji tiks pie oficiālajām Rīgas maratona medaļām, kuras izstrādājis Latvijā zināmākais grafiķis Paulis Liepa. Olimpiskajā bērnu dienā bērnus iedvesmos arī Latvijas olimpieši, jo tieši viņi mazajiem ziķeriem Brīvības pieminekļa pakājē pasniegs medaļas.

Olimpiskajā bērnu dienā līdzās iespējai izskrieties būs arī mazajiem piemērota izklaides programma. 

Reģistrēties Olimpiskās bērnu dienas distancēm var maratona mājaslapā. Bērnus pasākumam jāpiesaka tiem pieaugušajiem, kuri 6. maijā plāno piedalīties un varēs uzraudzīt bērnus Olimpiskās bērnu dienas skrējienos, savukārt jūdzes startam jāreģistrējas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Lai izvairītos no drūzmēšanās, ierašanās startā būs norādītajā starta intervālā, kas redzams uz dalībnieku numuriem.  

Starta numurus mazajām bezmaksas trasītēm dalībnieku vecāki un ģimenes locekļi, uzrādot reģistrācijas brīdī saņemto apstiprinājuma vēstuli (vēlams elektroniski, saudzējot dabu), varēs izņemt reģistrācijas brīdī izvēlētajā vienā no trim "Rimi" veikaliem – "Alfa", "Spice" un Pulkveža Brieža ielā 33a vai maratona Expo "Hanzas Peronā" 5. un 6. maijā. Jūdzes un Sprinta karaļa un karalienes starta numuri būs aprīkoti ar īpašu laika mērīšanas čipu, tādēļ tos varēs izņemt tikai maratona EXPO 5. un 6. maijā.

Organizatori iesaka nekavēties un reģistrēties arī pārējām distancēm, piesakoties maratona mājaslapā. Reģistrācija visām distancēm turpinās, bet distanču dalībnieku limiti strauji tuvojas. Pēdējās izmaiņas dalībnieki var izdarīt tikai līdz 30. aprīlim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti