Ar koptreniņu jaunajā vieglatlētikas manēžā atklās «Rimi» Rīgas maratona sezonu

"Rimi" Rīgas maratons svētdien, 28. janvārī, ar koptreniņu jaunajā vieglatlētikas manēžā atklās gatavošanos 34. sezonai. Rīkotāji ir apņēmušies ik nedēļu dalībniekiem sniegt ieteikumus treniņu procesā, kā arī martā atsākt bezmaksas koptreniņu organizēšanu Mežaparkā svētdienu rītos, aicinot jebkādas sagatavotības skrējējus, tostarp pilnīgus iesācējus.

Organizatori atgādina, ka ir pēdējais laiks sākt gatavoties garajām distancēm – maratonam un pusmaratonam, aicinot sekot maratona mājaslapā piedāvātajiem treniņu plāniem.

Uz bezmaksas koptreniņu jaunatklātajā Daugavas vieglatlētikas manēžā aicina ikvienu skriešanas entuziastu. Treniņa sākums svētdien paredzēts plkst. 10, informēja organizatori. Dalībniekiem tā būs unikāla iespēja pirmo reizi iegūt treniņu pieredzi vieglatlētikas manēžā, ko skrējēji ar nepacietību gaidījuši jau sen.

Treniņa teorētisko daļu ar īsu ievadu par sezonas aktualitātēm atklās Rīgas maratona direktors Aigars Nords,  savukārt ar treniņu plāniem un ieteikumiem, gatavojoties maratonam, dalīsies olimpiete, trenere un garo distanču skrējēja Ilona Marhele. Skriešanas treneris Arnis Ozoliņš moderēs sarunu, kurā ar pieredzes stāstiem piedalīsies Latvijas maratona leģenda Jeļena Prokopčuka un Latvijas rekordists 5 km distancē Uģis Jocis.

Treniņa praktiskajā daļā dalībniekus sadalīs vairākās grupās, lai pieredzējušu treneru vadībā veiktu dažādus uzdevumus.

Ceļā uz maratonu organizatori ik nedēļu savos sociālo tīklu kontos publicēs treneru, fizioterapeitu un pieredzējušu skrējēju ieteikumus un padomus, kā labāk sagatavoties startam.

Jau ierasti "Rimi" Rīgas maratons, sākot no marta, organizēs bezmaksas koptreniņus Mežaparkā treneru vadībā un ar tempa turētāju dalību, nodrošinot dinamisku iesildīšanos, aizraujošu treniņu procesu un kārtīgu izstaipīšanos. Treniņi notiks līdz pat Rīgas maratonam, kas notiks 18. un 19. maijā.

Reģistrācija "Rimi" Rīgas maratonam jau ir atklāta. Maratona, pusmaratona, 10 kilometru, 5 kilometru un jūdzes distancei var reģistrēties oficiālajā mājaslapā. Jau tradicionāli izdevīgāk ir reģistrēties līdz 29. februārim. Reģistrāciju maratona Bērnu dienai, kā arī Latvijas Skolu kausam, kurā skolēniem no visas Latvijas būs iespēja pieteikties par simbolisku dalības maksu, atklās februāra izskaņā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti