«Rimi» Rīgas maratons aicina uz bezmaksas treniņiem Mežaparkā svētdienu rītos

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Līdz ar pirmo pavasara mēnesi "Rimi" Rīgas maratona organizatori aicina visus skriešanas entuziastus un arī iesācējus pievienoties bezmaksas treniņiem svētdienās Mežaparkā, lai sagatavotos savai izvēlētajai distancei.

Treniņus vadīs Rīgas maratona un "Nike Run Club" treneri un tempa turētāji, nodrošinot dinamisku iesildīšanos, aizraujošu treniņu procesu un kārtīgu izstaipīšanos. Treniņi norisināsies līdz pat "Rimi" Rīgas maratonam, kas notiks 6. un 7. maijā.

Maratona organizatori jau sāka aktīvu gatavošanās programmu, daloties ar pieredzējušo skrējēju Jeļenas Prokopčukas un Ilonas Marheles sastādītajiem treniņu plāniem maratonam un pusmaratonam, kā arī iknedēļas video sniedzot treneru, fizioterapeitu un skrējēju vērtīgus ieteikumus par gatavošanos, uzturu, apģērbu un motivāciju.

No marta treniņu plāniem un padomiem pievienojas arī bezmaksas treniņi Mežaparkā svētdienu rītos plkst. 10.

Treniņos rosina piedalīties visu līmeņu skrējējus, arī iesācējus, lai izkustētos un sagatavotos savai izvēlētajai distancei.

Pirmais treniņš jau notika 5. martā, pulcējot vairāk nekā 60 dalībniekus. Nākamā nodarbība paredzēta 12. martā pie ieejas Mežaparkā blakus Rīgas zoodārzam. Par katra treniņa īpašajiem viesiem vai programmu var uzzināt "Rimi" Rīgas maratona sociālo mediju kontos.

Treniņos dalībniekus sadala vairākās tempa grupās. Trīs grupas būs veltītas vienmērīgiem skrējieniem tempā no piecarpus līdz sešarpus minūtēm kilometrā, savukārt ceturtā grupa īpaši izveidota skriešanas jaunpienācējiem, kuri tikai nesen sākuši skriet. Šajā grupā skriešana notiks intervālos ar atpūtas un iešanas pauzēm. Treniņa sākumā dalībnieki kopā iesildīsies ar dinamiskiem vingrojumiem un noslēgumā kārtīgi izstaipīsies katrs ar savu tempa grupu. Treniņš ilgst apmēram stundu.

Visos treniņos tikšanās vieta ir nemainīga – ik svētdienu plkst. 10 laukumā pie ieejas Mežaparkā blakus Rīgas zoodārzam.

Tikšanās vietā būs iespējams atstāt somas un siltās drēbes. Par slāpju veldzēšanu treniņos parūpēsies rīkotāju atbalstītāji.

Dodoties uz treniņu, bezmaksas auto stāvvieta ir pieejama visa Meža prospekta garumā gar Mežaparku, sākot no tikšanās vietas. Rīkotāji aicina rūpēties par kārtību un tīrību mežos, visu atnesto pēc nodarbības arī aiznest sev līdzi.

Organizatori atgādina, ka reģistrēties visām "Rimi" Rīgas maratona distancēm un Olimpiskās bērnu dienas skrējieniem var pasākuma oficiālajā mājaslapā.  Lai iegūtu personalizētu numuru ar savu vārdu, jāreģistrējas līdz 16. martam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti