«Vienā elpā» aizraujošāko video TOP 3 šonedēļ - pie jūras, ar pieneni un pumpējoties

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Gaidot jauno "Eirovīzijas gada koris 2017" konkursu, iedzīvotāji interneta vietnē www.vienaelpa.lv iesūta video ar savu ieelpu un izelpu. Mēs apdāvinām, mūsuprāt, elpu aizraujošākos trīs video katru nedēļu līdz pat konkursa lielajai dienai sestdien, 22.jūlijā. Dāvanā - iespēja apmeklēt "Eirovīzijas gada kora" šovu. Šovs tiešraidē būs skatāms arī lsm.lv un Latvijas Televīzijā. 

Šonedēļ par elpu aizraujošākajiem elpotājiem nominējam: 

1.

2.  

3. 

Mēs dzīvojam dažādās planētas vietās. Mēs runājam dažādās valodās. Bet ELPOJAM vienu gaisu. Elpa ir dzīvības pamatā. Mēs sajūsmā ieelpojam, izmisumā nopūšamies, pārsteigumā aizturam elpu, aizgūtnēm elsojam, priekā iedvešamies ...mēs ievelkam elpu, lai radītu brīnumu - skaņu, mēs ievelkam elpu, lai dziedātu. Ieelpo arī Tu!  

Projekts "Viena elpa" jeb "Breathing together" angļu valodā aicina vienlaikus cilvēkus no visas Eiropas piedalīties ieelpošanas un izelpošanas aktivitātē. Lai mājaslapā www.vienaelpa.lv ievietotu video, tās apmeklētājiem būs jāautorizējas ar kādu no piedāvātajām iespējām. Savukārt ievietotie video visiem būs redzami pēc to apstiprināšanas. Mājaslapas nosaukums angļu valodā ir www.breathingtogether.eu.

Aicinājumam kļūt par daļu no pasaules elpas jau atsaukušies tādi populāri cilvēki kā tenisiste Aļona Ostapenko, komponists Raimonds Pauls un eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Ikviens ir aicināts būt starp viņiem.

Savukārt "Eirovīzijas gada koris 2017" šovā kordziedāšanas prasmi un tradīcijas konkursā demonstrēs labākie amatieru kori no deviņām Eiropas valstīm: Austrijas, Beļģijas, Dānijas, Igaunijas, Latvijas, Vācijas, Ungārijas, Slovēnijas un Velsas (Lielbritānija). Dalībniekus izraudzījās katras valsts sabiedriskā televīzija, bet Velsā un Latvijā notika nacionālie atlases konkursi. Latviju pārstāvēs Jelgavas meiteņu koris “Spīgo”.

Dalībnieku sniegumu vērtēs augsta līmeņa žūrija: britu komponists Džons Raters (John Rutter), Latvijas mecosoprāns Elīna Garanča un šveiciešu diriģents Nikolass Finks (Nicolas Fink). Uzvarētājs saņems "Eirovīzijas gada koris 2017" titulu un Rīgas Domes naudas balvu. Konkursu vadīs "Grammy" balvas laureāts komponists Ēriks Vitekers (Eric Whitacre) un LTV kultūras raidījumu vadītāja Eva Johansone.

Vai esi gatavs "Eirovīzijas gada korim? Izspēlē spēli!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti