Trīs Olgas aicina uz Olgu dienas koncertu Lielvārdē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 11 mēnešiem.

30.jūlijā Lielvārdes estrādē Spīdalas saliņā norisināsies pasākums „Ielūdz Olgas” („Olgu diena”) jeb „Lielvārdei 815”, uz kuru ikvienu interesentu aicina trīs pazīstamas Olgas - Dailes teātra aktrise Olga Dreģe, tautas deju ansambļa „Dzintariņš” vadītāja Olga Freiberga un dziedātāja Olga Rajecka.

Pasākumā piedalīsies ne tikai Olgas, bet arī visu triju mākslinieču aicinātie viesi - grupa „Turaidas Roze” un dziedātājs Uģis Roze, Tautas deju ansambļi „Dancis” un „Dzintariņš”, aktieri Ģirts Ķesteris, Egils Melbārdis un Līga Zeļge, dziedātāji Aija Andrejeva un Alex, kuri abi arī ir lielvārdieši, un citi mākslinieki.

Olga Rajecka uzsver, ka Lielvārde šā pasākuma norisei izvēlēta vienkārša un saprotama iemesla dēļ – viņa nāk no šīs pilsētas, kur savulaik arī uzsākusi dziedātājas gaitas kolhoza „Lāčplēsis” ansamblī. „Lielvārdē jūtos kā savā ģimenē, jo te daudzi mani pazīst kopš bērna kājas, kad tikai sāku dziedāt, un viņi ar mani lepojas, tāpat kā es lepojos ar viņiem,” saka dziedātāja.

TDA „Dzintariņš” mākslinieciskā vadītāja Olga Freiberga atklāj, ka jau sen sapņojusi iepazīties un sadarboties ar abām pārējām Olgām. „Esmu ļoti priecīga par to, ka man izdevās iepazīties ar Olgu Rajecku, kurā iemīlējos jau pirmajā dienā un sapratu, ka viņa ir mana dvēseles radiniece. Kad pagājušogad, braukājot ar Olgas koncertiem „Buramdziesmas” pa Latviju, viņa teica: „Taisām pasākumu „Ielūdz Olgas”!”, jutos ļoti pagodināta – gluži tāpat kā tad, kad varēju iepazīties ar Olgu Dreģi! Tobrīd es pilnīgi sastingu, turklāt man vienmēr ir gribējies būt tādai kā Olgas Dreģes spēlētajai Matildei filmā „Purva bridējs”. Tagad beidzot mans sapnis par triju Olgu apvienošanos ir piepildījies.”

Par iespēju sadziedāties gaidāmajā pasākumā ir gandarīta arī aktrise Olga Dreģe: „Vienmēr esmu domājusi: nu kā tā var būt, ka mums abām ar Olgu Rajecku ir dziedamās balsis, bet kāpēc mēs nekad neesam kopā padziedājušas?! Nu tad tagad, 30.jūlijā, padziedāsim! Mums būs laiks saskaņot toņkārtas un padomāt par to, lai mūsu duets iznāk atmiņā paliekošs. Jāsameklē tikai kāds komponists, kas mums uzraksta dziesmu! Un noteikti jāuzsver, ka Lielvārdē ir īpaši skatītāji! Ja tā ir lēmis liktenis un augstākie spēki, ka sapnis, kas ticis tik ilgi sapņots – ka 78 gadu vecumā tiekos ar abām pārējām Olgām -, vai tas nav liktenīgi un zīmīgi?! Man tas liekas ļoti zīmīgi, spēcīgi un satraucoši, ka šis sapnis ir piepildījies. Tātad – jātic sapņiem! Esmu pārliecināta, ka šis būs kārtējais lieliskais pasākums, kas gan mums māksliniekiem, gan publikai sagādās lielu prieku.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti