Martai Ritovai - jauna dziesma un videoklips

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Publiskots dziedātājas un dziesmu autores Martas Ritovas jaunās dziesmas “Tu neļauj” videoklips, lsm.lv informē „Mikrofona ierakstu” pārstāvji.

Dziesmas mūzikas un šoreiz arī vārdu autore ir pati dziedātāja, bet ierakstā piedalījies arī dziedātājs Ivo Grīsliņš-Grīslis. Abi mākslinieki ir sadarbojušies arī iepriekš, jau tobrīd skaidri saprotot, ka šī sadarbība noteikti turpināsies.

“Man sen bija doma ierakstīt dziesmu kopā ar Ivo. Jau komponēšanas procesā zināju, ka šo dziesmu dziedāsim kopā, tā veidota kā dialogs starp diviem cilvēkiem, kuru ceļi diemžēl neturpinās vienā virzienā,” par dziesmas tapšanas procesu stāsta Ritova. „Mēs esam atšķirīgi – viens vēlas ģimeni, otru interesē tikai darbs, vienmēr kāds cenšas kādu pārveidot un parādīt, ka ir iespējams dzīvot arī citādāk. Diemžēl dzīvē viss nenotiek tik vienkārši un dažkārt katram tomēr jāiet uz savu pusi.”

“Esam sadarbojušies jau iepriekš, kopā izpildot dziesmu “Cik zemu kritīs”. Jau tad bija skaidrs, ka nākotnē nepieciešams izveidot vēl kādu kopēju projektu. Pirmo reizi izdzirdot jauno dziesmu, man bija skaidrs, ka tā jādzied kopā un jāveido arī videoklips,” atzīst Grīsliņš-Grīslis.

Videoklipa filmēšanā tika izmantoti kristāli, kuri rada daudzšķautņainu un sirreālu efektu, ļaujot vienu kadru aplūkot no dažādiem rakursiem. Arī videoklipa filmēšanas laukums izvēlēts nedaudz neierasts – darbība notiek mežā, kur maldīšanās mijas ar ceļa meklēšanu vienam pie otra.

Trompetes solo dziesmas ierakstā izpilda Ivo Grīsliņš-Grīslis. Dziesmu producējis Jānis Čubars, videoklipu filmēja Ritvars Bluka un Ivars Burtnieks. Stilu, grimu un matus veidoja stiliste Elīna Iviskaite.

Dziesma “Tu neļauj” tiks iekļauta Martas Ritovas gaidāmajā albumā “Mainiet vārdus”, kurš sadarbībā ar „Mikrofona ierakstiem” tiks izdots vel šī gada rudenī. Albuma izdošana tiks atzīmēta ar dziedātājas pirmo lielo koncertu Rīgā, kura izziņošana tiek solīta pavisam drīz.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti