«Keksi» par godu Muraveja jubilejai rīko muzikālo skudrupūzni

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Grupa "Keksi", atzīmējot grupas līdera Aleksandra Sircova jeb Muraveja dzimšanas dienu, aicina draugus un atbalstītājus uz jautru Jaunā gada koncertu "Muzikālais skudrupūznis" 2.janvārī pulksten 19.00 Lielajā ģildē.

Koncertā uz skatuves pulcēsies grupas draugi Aija Andrejeva, Normunds Rutulis, Ieva Kerēvica, Lola Novikova (Ex.Rebel), Ivars Pētersons, Viktors Zemgals un Dainis Dobelnieks (Eolika). Par jautrību rūpēsies vakara vadītājs Andris Freidenfelds.

Grupa "Keksi" muzicē kopš 1997.gada. Pērn grupu skārušas radošas pārmaiņas - mainījušies cilvēki un intrumenti, bet tās dzīvespriecīgais skanējums palicis nemainīgs.

Tāpat kā līdz šim grupu vada leģendārais mūziķis Aleksandrs Sircovs. Viņa segvārds ir Muravejs (skudra – krievu val.), ne jau tādēļ, ka viņu vizuāli varētu salīdzināt ar skudru, bet gan tādēļ, ka darbs Aleksandram nesagādā grūtības, viņš, kā skudra, var naktīm negulēt, lai realizētu savas ieceres. Muravejs ir zināms katram Latvijas mūziķim, un katru gadu viņa veidotie skudrupūžņa saieti – festivāli ir labi apmeklēti un iecienīti. Šāda tipa publiskais koncerts notiek tikai reizi gadā, un, kā likums, pulcē daudzus mūzikas cienītājus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti