Likteņdārzā atklāj izcilo sportistu galeriju un represētajiem sportistiem veltītu grāmatu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

24.jūnijā Likteņdārzā tiks atklāta izcilo sportistu galerija, kā arī notiks represētajiem sportistiem veltītās grāmatas atvēršanas svētki.

Abi pasākumi notiek Sporta veterānu jubilejas spartakiādes jeb simtgades spēļu ietvaros, kas norisinās 23. un24.jūnijā. Tajās piedalās gandrīz 3 tūkstoši sportotgribētāju.

Latvijas sporta veterānu savienības prezidents Daumants Znatnajs stāsta:  “Mēs gribam atklāt Latvijas izcilo sportistu galeriju, tieši ar to domu, ka izliksim šeit simts Latvijas spēcīgāko sportistu portretus, kuri pēc tam nonāks muzeja rīcībā un kurus varēs izmantot propagandai visās Latvijas vietās. Es domāju, tas ir labs piemērs, ka mēs ne tikai dzirdam, kādi viņi ir, bet redzam, kādi viņi ir.

Un otra grāmata, ko mēs esam izdevuši –– par tiem cilvēkiem, kas Latvijas sporta vārdā ir cietuši, nošauti un tomēr aizstāvējuši Latvijas sporta vārdu. Tādi cilvēki ir 173. Bet mēs turpināsim – ja kāds zina vēl kādu savu cilvēku, kurš ir bijis represēts, lūdzu, dodiet Sporta muzejam materiālus, mēs šo darbu turpināsim.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti