Dienas ziņas

L. Ostins: ASV nepieļaus, ka Ukraina cieš sakāvi

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Represētie pulcējas uz gadskārtējo konferenci

Represētie pulcējas uz gadskārtējo konferenci

Vairāk nekā 200 delegāti no visas Latvijas otrdien, 19. martā, pulcējās uz ikgadējo Latvijas Politiski represēto konferenci. Tajā spriests par dažādiem tematiem, arī karu Ukrainā, kas liek vēl vairāk novērtēt savas valsts brīvību. Represētie, vērtējot notikumus Latvijā, pauda bažas arī par ekonomiskās situācijas pasliktināšanos.

Latvijas Politiski represēto apvienības biedri uz ikgadējo konferenci pulcējās, lai pārvēlētu biedrības vadītāju un risinātu citus saimnieciskus jautājumus. Šogad pasākumam dots nosaukums "Kas notiek Latvijā".

Represētie noraizējušies par slikto ekonomisko situāciju, pasta nodaļu slēgšanu un skolu reorganizāciju.

Represētie rezolūcijā vaicā, vai trīsdesmit gadu izrādījies par maz, lai, pārejot no totalitārisma uz liberālismu, no sociālisma uz kapitālismu, sakārtotu valsts ekonomiku, likumus, valsts pārvaldi, dzīvi savā zemē pilsoņiem labvēlīgu, draudzīgu un taisnīgu.

Latvijas Politiski represēto apvienība pārstāv nepilnus deviņus tūkstošus vēl dzīvo politiski represēto un rūpējas par tūkstošiem viņsaulē aizgājušo okupācijas upuru piemiņu.

Šodienas kongresā tāpat izskanēja aicinājums vairāk iesaistīties pilsoniskajās aktivitātēs un citos pasākumos, lai varētu redzēt Latviju tādu, kādu paši vēlamies.

Uz represēto apvienības priekšsēdētāja amatu kandidēja vairāki apvienības pārstāvji, bet vairākums delegātu balsojumā uzticēja organizāciju vēl vienu termiņu vadīt pašreizējam priekšsēdētājam Ivaram Kaļķim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti