Tviterapskats: Politiķu digitālie neceļi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Ne pārāk veiksmīga nedēļa tviterī izvērsās Rīgas mēram Nilam Ušakovam. Pašā nedēļas sākumā čivinātāju prātus nodarbina Barona ielas remonta līkloči. Par tiem Ušakovs šonedēļ klusē, bet pārējam tviterim ir ko teikt.

Acīgs tvitera lietotājs Vigants Lesausks pamanījis – svaigi nobruģētajā ielā briest jauni remonti.

 

 

- sērīgi raksta Cements, bet Gints Knoks secina:

Skaidrojums gan vienkāršs – bruģis esot gluži kā lego klucīši un to var pārcilāt neskaitāmas reizes, tā kā viss esot kārtībā.

Lai nu tā būtu. Bet kārtībā, šķiet, viss gluži nav ar Rīgas mēra humora izjūtu. Pasmaidīt vēl var par visai tradicionālajiem jociņiem par valdības nekompetenci.

 

Bet lielākajai daļai tvitera lietotāju smiekli nenāca par Rīgas mēra jaunradi karikatūras-komiksa žanrā. Ušakovs savā profilā ievietoja attēlu, kur riteņbraucējs vispirms pats sev ritenī ieliek sprunguli, tad nokritis un sasities nolemj, ka ir jāpieprasa no Krievijas 185 miljardu eiro kompensācija.

 

- ironiski secina Nellija Ločmele.

- raksta tvitera parodijkonts, kuru pieklājīgā valodā varētu pārdēvēt par „lišķis”.

Liela daļa komentāru ir tādi, kurus īsti nevar citēt radio ēterā, bet kopējo noskaņojumu parāda piemēram, tvitera lietotāja Lazdiņa ieraksts:

vai Edgara Raginska ieraksts:

Ušakova kunga eskapādes vēstures jomā liek tvitera lietotājiem nākt klajā ar ierosinājumiem turpmākajai darbībai. Piemēram, Andis Kudors rosina:

Bet pietiks par Rīgu un ne pārāk veiksmīgiem jociņiem par vēsturi. Šonedēļ izcēlās arī bijusī premjere Laimdota Straujuma – starp politiķim neizbēgamiem ierakstiem par politiskajām aktualitātēm un apmeklētajiem pasākumiem pēkšņi parādās ieraksts par Baldones dūņu kosmētiku – politiķe, redz, ar šo kosmētiku iepazinusies un noskaidrojusi, ka ELIĒR senajā baltu valodā nozīmē, citēju - senā ezera dzīvinošās dūņas. Klāt pierakstīta arī adresīte, kur pie šī brīnuma var tikt. Īsāk runājot, aizdomīgi izskatās pēc reklāmas ieraksta.

- brīnās J. Sildniks, bet Andrejs Mamontovs smej:

Ir gan kāds varonis, kura popularitāti noteikti apskauž visi politiķi – Daugavpils bebrs. Bebrs Daugavpilī naktī uzbruka vīrietim, turēja viņu gūstā un izraisīja ķīlnieku krīzi, kuru atrisināt izdevās tikai kopējiem vīrieša drauga, ceļu policijas un glābēju spēkiem. Turklāt pēc tam zobainajam teroristam izdevās neskartam aizslīdēt nakts tumsā, atstājot cietušo ārstējam sakosto kāju ar 15 šuvēm, bet pārējo Latviju – vieglā šokā.

– vītero Meistars Joda. Bet gaišo pusi saskata Kaspars Rāzna:

Tviterapskats nebūtu pilnīgs bez Lielās talkas – tās neatņemama daļa ir bildēšanās un lielīšanās, kur un kā satalkots. Ļaudis dalās ar interesantākajiem atradumiem - kam dzīvnieku galvaskausi, kam glāzes, tautā dēvētas par graņonkām, kam naftas mucas vai pat koši sarkani dīvāni.

Bet noslēgumā – tvīts, ugunsnedrošo periodu mežos gaidot. Tvitera lietotājs Cinisms raksta:

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti